Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Agata Rogatty

Agata tańczy od 5 roku życia. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w dziecięcym zespole Dominutki u Eni Rożankowskiej. Dwa lata później chodząc do zespołu Geścik zakochała się w tańcu i od tej chwili wiedziała czym będzie się zajmować w dorosłym życiu. Wiele lat tańczyła w Teatrze Tańca Gest pod kierownictwem Małgorzaty Wójcik oraz Zespole Tańca Współczesnego Brax III u Beaty Rewolińskiej. Jest również absolwentką Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych w Bydgoszczy. Obecnie tańczy w Teatrze Tańca ABRAX oraz nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności na kursach, czy warsztatach. Taniec dla niej jest odpowiedzią na wszystko, uwielbia dzieci i chce im przekazywać swoją wiedzę oraz miłość do tańca.