Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

14 grudnia Mikołaj odwiedził nasze najmłodsze dzieciaczki i przybył na Bal Mikołajkowy Dzieci wraz z rodzicami przebyły długą i trudną drogę do Laponii. Jechały baaardzo zatłoczonym pociągiem, wędrowały przez zaspy, walczyły z potworami.

W czasie tej podróży opiekowały się nimi Elf i dwie Mikołajki, pomocnicy Sw. Mikołaja. Bardzo zapracowany Mikołaj napisał do dzieci listy, które odczytał im Elf. Z wielkim zapałem dzieci zabrały się do wykonywania zadań aby pomóc mu przygotować święta 🙂

Wreszcie przybył długo wyczekiwany gość ! D) Mikołaj był zachwycony ogromem prac wykonanych przez dzieci i bardzo podobał mu się przygotowany przez nie pokaz. Nagroda była wspaniała !!! Mikołaj rozdał prezenty i razem ze wszystkimi jeszcze zatańczył. Pożegnaliśmy go z żalem, ale nie ma co się martwić bo za rok na pewno znów nas odwiedzi.