Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl
BOHEMA SUMMER DANCE CAMP 30.07-8.08.2021
UWAŻAMY ZA ZAMKNIĘTY‼️

Czas na malutkie podsumowanie.

Na treningach nasi tancerze zmierzyli się z takimi stylami jak jazz, hip hop i videoclip.
Nie zabrakło oczywiście akrobatyki, gier i zabaw oraz plażowania i kąpania.
Odbyła się bardzo przydatna lekcja teoretyczna i praktyczna z rozciągania. 💛
Dowiedzieliśmy się, że nasi tancerze nie tylko dobrze się ruszają, ale również gotują! 🍕
Własnoręcznie zrobione pizze zjedli szybciej niż przygotowali. Chyba bardzo smakowały.
Uważajcie Rodzice jak Was dzieciaki zaskoczą po powrocie 😀
Zjedzone kalorie młodzież spaliła na Latino Solo, a dzieci na grach i zabawach ruchowych.
Było twórczo – improwizacje taneczne, modelowanie balonów i tworzenie teledysków do najbardziej znanych utworów.
Survival oraz zadania grupowe dostarczyły nam wiele pozytywnych wrażeń i nowych umiejętności. 😁
Potrafimy wbijać gwoździe bez trzymania młotka, rozpalić ognisko i zbudować szałas.
Stanęliśmy na wysokości zadania – dosłownie.
Park Linowy dostarczył uczestnikom wielu emocji…. oczywiście pozytywnych, z nutką adrenaliny.
Jednak największą atrakcją dla naszych obozowiczów była ….
Biedronka! Okupiona marszem na wysokościach 😂
Wieczorem wspólna zabawa terenowa – 50tka. Śpiewanie, tańczenie, przebieranie, recytowanie.

Dzień 9️⃣ – ostatni.

Co to był za dzień!
Pokazy taneczne, nagrywki, turniej jazz, contest hip hop, oficjalne zakończenie obozu, dyplomy i medale.
Cudowne prezentacje, widoczny ogromny progres i zadowolenie wszystkich tancerzy i trenerów.
Ten dzień zapamiętamy na baaardzo długo.
Oto wyniki turnieju w kategorii Jazz:

🌟 SOLO
🥇 1 miejsce – Natalia Sobczyńska
🥇 1 miejsce – Michalina Wynarska
🥈 2 miejsce – Roksana Wawrzyniak
🥉 3 miejsce – Pola Hardy
🎖 wyróżnienie – Eliza Kojro
🎖 wyróżnienie – Maja Okraska

🌟 DUETY
🥇 1 miejsce – Marcelina Olek i Basia Bolińska
🥈 2 miejsce – Agata Chrustowska i Tosia Małecka
🥉 3 miejsce – Wiktoria Maćkowiak i Maja Jaroszewicz

BITWY HIP HOP 2vs2

🥇 1 miejsce – Amelia Dominiak i Marysia Dębińska
🥈 2 miejsce – Zuzanna Baumgart i Julia Kondek
🥉 3 miejsce – Monika Czerniejewska i Max Gręś

Gratulacje!!!

Było dużo o atrakcjach, zajęciach, niespodziankach.
Było dużo o uczestnikach.

Jak myślicie, czego brakuje❓
Już wiecie❓

Nie było nic o naszej obozowej kadrze😍
Bez nich nie byłoby tak fantastycznego obozu.
Co my możemy o nich powiedzieć krótko, jednym słowem?

PROFESJONALIZM❗️ ❗️ ❗️ ❗️ ❗️ ❗️ ❗️ ❗️

Kochani,
Kasienia Kowalewska
Natalia Rudnik
Adrian Drożniak
Adrian Nieznalski

bardzo, bardzo dziękujemy Wam za cudowny obóz🤩

– za wiedzę,
– za serce dla naszych podopiecznych,
– za to, że mimo zmęczenia zawsze mieliście dla nich uśmiech,
– za tak zwany całokształt 😉

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY 🧡 💛 💚 💙 💜

Ciekawi jesteście jak w oczach uczestników wygląda nasza kadra, czym ich zaskoczyli? My już wiemy:

➡️ Kasienia Kowalewska – ziomalka i raperka. Dotychczas wszyscy myśleli, ze Pani Kasia jest tylko od hip hopu, otóż nie! Oprócz bounce’u potrafi tez zakręcić bioderkami. Latino spodobało się nie jednej osobie.
➡️ Natalia Rudnik- w oczach obozowiczów najbardziej prawidłowa postawa, proste plecy i elegancki chód. Disco disco ponad wszystko. Dzięki Pani Natalii hip hopowcy przekonali się jak fajnie jest skakać i machać rękoma do bardzo szybkiej muzyki.
➡️ Adrian Drożniak – wujek i tik toker obozu. Wszystkie trendy zna doskonale. Zabawy, atrakcje tylko z tym Panem. Gwarantowany ubaw po pachy.
➡️ Adrian Nieznalski – Pan od latania, Pan, który potrafi zrobić wszystko. Potęga wiedzy na temat świadomości ciała.

Wymyślanie zadań wieczornych dla dzieci nie jest mu obce – od razu szybciej się zasypia.
Oczywiście nad całością musiał ktoś czuwać.
Z ramienia dyrekcji obozem szefowała, uzyskując tytuł najlepszego ogarniacza – szefa wszystkich szefów, który dbał o to aby wszystko było na czas, była niezawodna
i niezastąpiona:

➡️ Paulina Chorzelewska 👏 👏 👏

– w oczach obozowiczów: kiedy trzeba przytuliła, zabawiła i plasterek przykleiła. Dokumentowała każdą chwilę fotką lub filmikiem. Walczyła z zasięgami sieci, była wszędzie i zawsze.

Jak myślicie dlaczego zamieszczamy dwa zdjęcia kadry?
To proste mieliśmy wrażenie, że na obozie każdy z nich dwoił się i troił🤣 🤣 🤣
Teraz wszyscy uczestnicy i nasza kadra zasłużyli na chwilę odpoczynku.
Do zobaczenia wkrótce na sali, wrzesień już czyści buty i na następnym obozie.