Białe Błota, Łochowo, Szubin tel. 601 448 034 | Bydgoszcz, Pruszcz tel. 601 448 045 recepcja@szkolabohema.pl

VI Ogólnopolski Turniej Tańca

BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA

12-14.04.2019

Zestawienie wyników w kategorii HIP HOP

Hip hop solo do 8 lat:
7 miejsce Kinga Chruścicka

Hip hop duety do 8 lat:
3 miejsce Agata Smędzik i Wiktoria Żabka
5 miejsce Aleksandra Woszczyńska i Magdalena Jeziorska
6 miejsce Kinga Chruścicka i Antonina Nowicka

Hip hop duety 12-15 lat:

2 miejsce Martyna Jurek i Maja Pawłowdka
6 miejsce Ania Anhalt i Nolina Kaczorowska

Hip hop mini formacje debiuty na start 12-15 lat i pow. 15 lat:
3 miejsce Fresh Beat

Hip hop mini formacje mistrzowie na start 12-15 lat:
1 miejsce Gold

Hip hop mini formacje mistrzowie na start pow. 15 lat:
9 miejsce Bulletproof

Hip hop formacje mistrzowie na start do 8lat:
3 miejsce B’crew Kids

Hip hop formacje debiuty na start 9-11 lat:
7 miejsce Fresh Beat Kids
8 miejsce Toys
9 miejsce Scamper Kids

Hip hop formacje mistrzowie na start 9-11 lat:
11 miejsce B’crew
10 miejsce Bulletproof Kids

Hip hop formacje mistrzowie na start 12-15 lat:
8 miejsce Gold

Hip hop formacje mistrzowie na start pow. 15lat:
10 miejsce Bulletproof

Gratulujemy wszystkim naszym tancerzom i instruktorom Ewelinie Kaufce, Natalii Wierzbickiej, Magdalenie Siuda, Michałowi Kaźmierczak

Zestawienie wyników w kategorii JAZZ

Solo jazz i modern jazz do 8 lat:
6 miejsce Milena Kozłowska

Solo jazz i modern jazz 12-15 lat:
2 miejsce Weronika Błażejewska
6 miejsce Wiktoria Januszewska

Solo jazz i modern jazz pow. 15 lat:
1 miejsce Monika Guentzel
7 miejsce Klaudia Pawlewska

Duety jazz i modern jazz do 8 lat:
3 miejsce Hanna Chojnacka i Patrycja Pieszczyńska

Duety jazz i modern jazz 12–15 lat:
6 miejsce Kinga Krajewska i Alicja Słoma

Duety jazz i modern jazz pow. 15 lat:
4 miejsce Klaudia Pawlewska i Kinga Budziak
7 miejsce Agata Deżakowska i Alicja Kowalska

Mini formacje jazz i modern jazz mistrzowie na start 9-11 lat:
3 miejsce Split

Formacje jazz i modern jazz mistrzowie na start do 8 lat:
1 miejsce Mini follow

Formacje jazz i modern jazz debiuty na start 9-11 lat:
4 miejsce Mini Split

Formacje jazz i modern jazz mistrzowie na start 9-11:
6 miejsce Follow

Formacje jazz i modern jazz mistrzowie na start 12-15 lat:
5 miejsce Jazz Point Junior

Formacje jazz i modern jazz mistrzowie na start pow. 15 lat:
2 miejsce Jazz Point

Zestawienie wyników w kategorii DANCEHALL

Duety dancehall pow. 15 lat:
6 miejsce Alicja Niemczyk i Katarzyna Sakwińska

Mini formacje dancehall debiuty na start 12-15 lat:
3 miejsce Wine squad

Mini formacje dancehall mistrzowie na start pow. 15 lat:
5 miejsce Pretty Gyalz

Gratulujemy naszym tancerzom i instruktorom Nicolette Chylińskiej i Paulinie Chorzelewskiej