Jedyne takie zajęcia w Bydgoszczy! NOWOŚĆ w Szkole Tańca BOHEMA

CHOREOGRAFIA to układy oparte są na podstawach tańca street dance. Można w nich znaleźć elementy hip-hopu, house dance, a nawet breakdance.
Zapraszamy tancerzy, którzy nie boją się praktyki. Zajęcia opierają się na założeniu, że choreografia to dyscyplina łącząca predyspozycje twórcze z inteligencją, wrażliwością i krytycznym spojrzeniem na otaczającą rzeczywistość.

Oprócz choreografii czeka nas porządna rozgrzewka i nauka podstaw, z których będziemy korzystać podczas tańca.
Wachlarz piosenek do których będziemy tańczyć jest bardzo szeroki – od rnb, przez hip hop, pop, aż do rocka i muzyki alternatywnej.
Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dowiedz się więcej o stylach tanecznych

PIERWSZE ZAJĘCIA BEZPŁATNE!
BYDGOSZCZ – każdy czwartek 20:30-21:45

Michał KAZIK Kaźmierczak

Założyciel i członek organizacji ‚Who If Not You!?’. Zaczął tańczyć dość późno, bo dopiero w wieku 16 lat. Wtedy jako nieokrzesany zajawkowicz trafił pod skrzydła grupy BE2BE, do której po kilku latach dołączył. Występował w TVN (Mam Talent, DD TVN), Telewizji Polsat (Got To Dance) a także w Warszawskim Teatrze na Woli. Brał lekcje od instruktorów z całego świata na obozach Fair Play, SDA, FNF i wielu innych. Był w Nowym Jorku i Los Angeles gdzie szkolił się w najlepszych szkołach tańca na świecie takich jak Broadway Dance Center, Millennium Dance Complex, Movement Lifestyle, Debbie Reynolds. Szkolił się też w Harmonic Dance Studio w Paryżu oraz Studio68 i Pineapple Dance Studio w Londynie. Jego ostatni wyjazd szkoleniowy do En Dance Studio w Japonii miał ogromny wpływ na jego rozwój. Miał okazję brać udział w prestiżowym obozie Urban Dance Camp w Niemczech. Wraz z zaprzyjaźnionymi B-Boys występował jako streetperformer we Włoszech.

Po wielu latach, tysiącach kilometrów i setkach przygód w końcu zrozumiał sens. Sens swojego życia, sens który go określa, sens zawarty w kilku prostych słowach- ‚Jak nie my to kto!?’. Zrozumiał, że nie jesteśmy odpowiedzialni tylko za samych siebie, ale również za los innych ludzi. To w nas leży siła i chęć zmiany świata na lepsze. Oprócz tej poważnej otoczki jest niezłym świrem, fanem Królika Bugsa, a po nocach ratuje miasto w stroju Batmana. https://www.szkolabohema.pl/michal-kazik-kazmierczak/