​Warsztaty Dancehall SUMMER VIBE

Patryk Wyskocki

Taniec taki jak dancehall to świetny sposób na smukłą sylwetkę i wysportowane ciało. Dzięki regularnym zajęciom tanecznym zyskasz zdrowie i dobre samopoczucie! Badania naukowe potwierdzają pozytywny wpływ muzyki i tańca na organizm. Szczególnie, gdy wybierzesz dancehall – działa niezwykle pobudzająco, poprawia humor i pięknie rzeźbi sylwetkę, co sprawia, że w Polsce ma co raz więcej zwolenników.
Dancehall polecany jest każdemu, kto uwielbia ruch i dobrą zabawę przy muzyce.

Kiedy? 12 sierpnia 2019 r.
18:00-19:30 dancehall (woman)
19:45-21:15 dancehall (neutral)

Gdzie? Szkoła Tańca BOHEMA ul. Marii Skłodowskiej-Curie 33, Bydgoszcz

Więcej informacji na wydarzeniu FACEBOOK

Cena?
1 próg (do 31.07): fullpass (3h) 70zł, one class (1,5h) 50zł
2 próg (po 31.07): fullpass (3h) 90zł, one class (1,5h) 60zł

Patryk Wyskocki swoją przygodę z tańcem rozpoczął 10 lat temu w Młodzieżowym Domu Kultury nr4 w Bydgoszczy i wtedy zrozumiał, że taniec stał się częścią jego życia. Zaczął szkolić się w studiach tańca na terenie całego kraju, aż w końcu znalazł swoją miłość jaką jest dancehall i ragga. Uczył się u najlepszych instruktorów z kraju i zagranicy takich jak m.in: Jiggy Brice Fortune, Blaakow Dancer, Lil Gbb, Lucas Migliorini, Caroline Mercado, Aya Dancer, Andrey Boyko, Gabriel Francisco, Mikhal Xqluziv Dancer, Camron One Shot, JR Black Eagle, Kool Ravers, Bigga Elite oraz wielu innych.

Zdobywca I miejsca w conteście “SPOKO” w kategorii solo Dancehall (2015), I miejsca na Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym “BUT” w kategorii Dancehall Solo pow.16 lat (2016), I miejsca na Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym “Solo duet” w kategorii Dancehall Solo (2016), oraz wielu miejsc na podium ze swoją grupą „So Wild Squad”. Ukończył roczny kurs instruktorski ze stylów ulicznych. Pełny energii, zwariowany i bardzo kreatywny, na pewno zarazi Cię miłością do Tańca i rytmów jamajskich. Obecnie właściciel WILD DANCE ACADEMY w Krakowie! Wraz że swoimi grupami zdobywają podium na wielu turniejach polskich i międzynarodowych! Póki co ich największym osiągnięciem jest główna nagroda grand prix w międzynarodowym turnieju “DANCEHALL OR DIE” (2019).

ZAPISY NA ZAJĘCIA

FORMULARZ ZAPISU