Białe Błota, Łochowo, Szubin tel. 601 448 034 | Bydgoszcz, Pruszcz tel. 601 448 045 recepcja@szkolabohema.pl

Ewelina Kaufka

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego o kierunku wychowanie fizyczne specjalizacja nauczycielska. Mając 16 lat rozpoczęła swoją przygodę z tańcem. Pierwsze osiągnięcia odnosiła z grupą Flow ze studia tańca Born2Dance w Bydgoszczy W lipcu 2012 r ukończyła kurs instruktorski w zakresie form tanecznych między innymi hip-hop.

Za swoje osobiste najważniejsze osiągnięcie uważa duet z koleżanką z grupy Martyną Kałużną. Na Mistrzostwach Polski w 2014 r wytańczyły sobie półfinał zajmując 11 miejsce i tym samym kwalifikując się na mistrzostwa Europy które odbywały się we Włoszech, tam zdobyły dobre 25 miejsce.

Jako instruktor wkłada całe swoje serce aby przekazać swoim podopiecznym wiedzę jaką posiada. Wie że ciężką pracą można osiągnąć wiele dlatego na sali jest wymagająca. Ciągle otwarta na inne techniki taneczne, poszerza swoje umiejętności. Próbowała swoich sił w Pole dance, akrobatyce, break dance a nawet balecie. Uważa, że dobry tancerz to wszechstronny tancerz, dlatego też swoich uczniów szkoli tak, aby poznali oni zróżnicowane techniki. Cierpliwość oraz świetny kontakt z ludźmi sprawiają że jej zajęcia cieszą się popularnością.