Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl
Kolejny udany turniejowy weekend grupy SPLIT i jej instruktorki Pauliny Chorzelewskiej❗️ Na żywo, z publicznością i pełen emocji 🤩 Festiwal Fale Loki Koki w Bydgoszczy. Dzień 1 uważamy za udany 😊 Oto wyniki ❤️ 🥈 2 miejsce SPLIT, kategoria Stage Dance, Juveniles, Silver, 🏅 5 miejsce- Lena Stępowska, kategoria Jazz Dance Improvisation, Juveniles 2, Silver, 🏅 1/2 finału – Roksana Wawrzyniak, kategoria Contemporary Improvisation, Juveniles 2, Silver Ogromne gratulacje dla naszych tancerek ❗️ W drugim dniu turniejowych zmagań tanecznych podczas Festiwalu „Fale Loki Koki” w Bydgoszczy, fantastycznie zaprezentowały się i wytańczyły wspaniałe miejsca nasze hip hopowe grupy turniejowe. 🥇1 miejsce – Hip Hopowe Brzdące – Hip Hop Kids, Mini Formacja DEBIUTY, 🥇1 miejsce – Kornelia Gancarek, Antonina Lewandowska – Hip Hop 12-15 lat , Duety OPEN, 🥇1 miejsce – Bulletproof -> Hip Hop 16+, Formacja OPEN, 🥈2 miejsce – Kevlarz -> Hip Hop 12-15 lat, Miniformacja OPEN, 🏅6 miejsce – B’Crew -> Hip Hop 12-15 lat, Formacja OPEN. Gratulujemy tancerzom i instruktorom Sara Szeląg, Kasienia Kowalewska, Alicja Dulińska, Jakub Kamiński.