Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Zrób prezent swojej babci, zaproś na zajęcia również dziadka!

O zdrowie trzeba dbać, a wszyscy wiemy jak ważny jest ruch i zdrowy tryb życia… szczególnie u seniorów, których kochamy przecież z całego serca.

Kto prowadzi zajęcia z gimnastyki rehabilitacyjnej ❓
➡️ mgr Paulina Sarnowska – poniedziałki
Absolwentka studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia w Bydgoszczy. Masażystka z zamiłowania i zawodu. Posiada doświadczenie zawodowe w gimnastyce ogólnorozwojowej seniorek, w rehabilitacji dzieci w wadach postawy ciała oraz gimnastyce zdrowego kręgosłupa.
➡️ mgr Weronika Prus da Cruz

Co to za zajęcia ❓
Zajęcia zaczynają się od rozgrzewki i ćwiczeń oddechowych, poprawiających wydolność organizmu. Podczas gimnastyki
rehabilitacyjnej zwiększamy zakresu ruchomości w stawach, siłę mięśniową oraz pracujemy nad koordynacją ruchową i prawidłową postawą ciała. Zajęcia przeznaczone dla osób, które chciałyby zacząć zdrowy tryb życia i szukają spokojnych ćwiczeń w pozycjach statycznych. Dbamy tu o kręgosłup i pracujemy nad czuciem głębokim naszego ciała. Włączamy elementy jogi i pilatesu. Jeżeli masz jakieś ograniczenia zdrowotne lub ruchowe, nie przejmuj się możesz uczęszczać dostosujemy się do Ciebie! Widzimy się na gimnastyce.

Kiedy są zajęcia ❓

Do wszystkich grup TRWAJĄ ZAPISY!
PONIEDZIAŁEK (3 grupy) 9:00-09:45, 10:00-10:45, 11:00-11:45
ŚRODA (1 grupa) 10:00-10:45

CENNIK

Ilość zajęć w tygodniu Czas trwania  Opłata za miesiąc z góry