Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Oj działo się u nas w ostatni weekend karnawału!
Karnawałowe szaleństwa rozpoczęła z 12/13 lutego nocka młodzieżowa.

Yo! Yo! Yo!
W miniony piątek w naszej szkole odbyła się hip hopowa nocka taneczna.
W wydarzeniu brały udział nasze ekipy z Białych Błot , Łochowa i Bydgoszczy czyli Kevlarz, B’Crew i Bullettproof Junior.

Piecze nad grupą sprawowała Kasienia i zorganizowała dla młodzieży warsztaty, contest, jam oraz projekcję filmową. Dodatkowo w ramach wszechstronnego rozwoju naszych podopiecznych zaprosiliśmy na zajęcia Natalię, która pokazała uczestnikom tajniki technik Jazzowych, które mogą przydać się w Hip Hop’ie.

Dziękujemy wszystkim obecnym za cudowną atmosferę i klimat jaki stworzyliście na sali. Warto wspomnieć o naszym wyjątkowym conteście. Wszystko odbywało się mega spontanicznie. Czternastu zawodników walczyło o wejście do finału „paląc” swoich przeciwników w bitwach bez określonej kolejności i czasu wyjść. Zawody sędziowali wszyscy uczestnicy, stając za plecami swojego faworyta lub faworytki po bitwie. Po konkretnych „battle’ach” w finale znalazły się Julia Kondek, Alicja Borkowska i Kornelia Gancarek!

Finał był zupełnie nieoczywisty, zmieniliśmy zasady gry i dziewczyny miały pół godziny na wymyślenie swoich choreografii, a następnie przez 15 min musiały nauczyć ich resztę grupy.
Kasienia po konsultacji z ekipą wybrała najlepiej spisującą się instruktorkę. Zawody „O Złote Gacie Bohemy” wygrała Alicja! Serdecznie gratulacje!
Podczas nocki nie mogło zabraknąć Adriana, który zadbał o sprzęt, jedzonko i porządek w Szkole.

Jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczenia na kolejnych nockach!