II Ogólnopolski Turniej Tańca Bydgoska Układanka Taneczna – edycja KIDS dostarczył nam wielu wrażeń i emocji.

Czas podsumować to święto najsłodszych, bo najmłodszych tancerzy.
Czas na podziękowania❗

Chciałybyśmy podziękować:

Tancerzom – ogromne gratulacje dla wszystkich solistów, duetów, mini formacji i formacji!
Dziękujemy Wam za piękne prezentacje, które sprawiły, że ten dzień był cudowny i na długo zostanie w naszej pamięci.

Instruktorom – wielkie brawa za przygotowanie tancerzy, kreatywne choreografie i wymyślne stroje.

Rodzicom – dziękujemy za wsparcie i możliwość rozwijania pasji swoich dzieci. Za moc energii i najlepszy doping.

Jury w składzie:
Jowita Peroń-Brzozowska
Sylwia Węgorzewska
Sylwia Rubczak
Mariusz Mario Brzozowski
Jakub Muńko

Dziękujemy osobom, które przyczyniły się do profesjonalnego i sprawnego przeprowadzenia imprezy:
Najlepszy prowadzący – Janusz Wielgosz.
Skrutiner, bez którego rejestracja nie byłaby taka prosta i wyniki nie byłyby tak szybko – Sebastian Wieczorek.
Piękna i oryginalna technika audiowizualna – Mielcarek Event – mevent.
Opieka medyczna, która całe szczęście nie miała rąk pełnych roboty – Bartosz Białecki.
Fotograf, który łapał każdą piękna chwilę na turnieju – Grażyna Marks – Fotografia.
Kamerzysta, którego widzieliście wszędzie i zawsze – Arkadiusz Erward.
Catering i kawiarenka – Dullin Pracownia Cukiernicza.
Piękne projekty dyplomów – Bartek Pawlonka.

Dziękujemy niezastąpionej ekipie Szkoły Tańca Bohema za ogrom pracy i czuwanie, aby impreza przebiegała sprawnie: Natalia Rudnik, Sara Szeląg, Adrian Drożniak i Jakub Holweg.

Gościnnie: Krzysztof Twardowski.

DZIĘKUJEMY!