Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Jolanta Popa

Jej motto: “Taniec trzeba mieć w sercu i głowie, a ciało się wyćwiczy”
Z wykształcenia pedagog ze specjalnością “terapia dziecka”, dyplomowany instruktor tańca z 25-letnim stażem pracy z dziecięcymi zespołami tanecznymi. Prowadziła szkolenia dla nauczycieli w Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy z zakresu aktywnego słuchania muzyki oraz choreografii tanecznej. Pasję kultywuje od dziecka, a obecnie razem z mężem aktywnie trenuje, szkoli się u Mistrzów Polski i Mistrzów Świata z zakresu tańca towarzyskiego. Jako para taneczna posiadają klasę S w tańcach standardowych oraz klasę B w tańcach latynoamerykańskich. Uczestniczy w licznych turniejach na terenie Polski, a także za granicą. Osiągnęła już wiele, ale zawsze uważa, że sporo jest jeszcze do zrobienia, wyznaczając sobie kolejne cele. Sukces jest ważny, ale nie najważniejszy. Taniec daje jej siłę, energię i radość życia i to pielęgnuje w pierwszej kolejności.
Obecnie Mistrzyni Polski Regionów Polski Centralno-Zachodniej w stylu standardowym, Wicemistrzyni Polski w 10-ciu tańcach w kat. Senior oraz 2-gi Wicemistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich. Ponadto finalista Mistrzostw Europy w tańcach standardowych w kat. Senior WDC AL European Championships Blackpool 2017, Półfinalista Mistrzostw Świata w tańcach latynoamerykańskich Paryż 2017, oraz Wicemistrz Polski na Polish Open Championships w tańcach latynoamerykańskich w kat. Senior 2018.
Taniec towarzyski to jej pasja i sposób na życie, jednak ciekawa innych form tańca brała udział w tym roku w Deakocan Dance Festival Sopot 2018 szkoląc się z zakresu takich tańców jak: Son-Cha, Bachata, Roots, Bachata-Dominicana, Afro-Cuban, Salsa, Kizomba.
Prywatnie matka trójki dzieci, uwielbia podróże oraz sporty zimowe – narciarstwo. Ceni sobie kontakt z naturą, dobrą książkę i pozytywnie zakręconych ludzi.