Białe Błota, Łochowo, Szubin tel. 601 448 034 | Bydgoszcz, Pruszcz tel. 601 448 045 recepcja@szkolabohema.pl

Trenerzy Szkoły “Bohema”

Martyna Bitner

Manager

Taniec to jej sposobem na życie, ogromną pasją, którą zaraża wszystkich swoich tancerzy.

Adrian Drożniak

Swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 10 lat w MDK nr 5 w
Bydgoszczy.

Natalia Sykuła

Hip Hop

Kobieta nazywana przez najbliższych Talą, mgr. wychowania fizycznego w zarządzaniu sportem.

Ewelina Kaufka

Hip Hop | Zumba | Fitness Slavika dance

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego o kierunku wychowanie fizyczne.

Nicolette Chylińska

Jazz | Disco dance | Akrobatyka

Nicolette s​woją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 6 lat. W tym czasie tańczyła w Pałacu Młodzieży i w zespołach szkolnych.

Paulina Chorzelewska

Jazz | Dancehall

Paulina przygodę z tańcem rozpoczęła mając 8 lat w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 w Bydgoszczy.

Sylwia Rubczak

Mama i ja | Umuzykalnianie |Rytmika | Balet | Musical

Tancerka oraz aktorka scen muzycznych. Absolwentka Studium Musicalowe Capitol we Wrocławiu.

Paulina Wiszowata

Videoclip | Dancehall | Twerk | Commercial | Hip Hop

Od 10 roku życia uczęszczała na zajęcia taneczne z różnych styli m.
in. Tańca Towarzyskiego, Hip Hopu, House’u oraz Dancehallu i to właśnie Dancehall skradł jej
serce.

Ewelina Szczepańska

balet / klasyka

Ewelina ukończyła Państwową Szkołę Baletową w Gdańsku oraz Momentum Dancing School w Atenach. Tańczyła na terenie Europy biorąc udział w tournée Opery Bałtyckiej i Opery Nova.

Monika Mietła

Zumba KIDS & JUNIOR | Zumba Fitness

Przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 7 lat, od początku była to moja miłość i pasja.

Adrian Nieznalski

Akrobatyka

Studiuje wychowanie fizyczne na bydgoskim UKW. Zajmuje się akrobatyką już od najmłodszych lat.

Michał Kaźmierczak

Hip Hop

Założyciel i członek organizacji ‚Who If Not You!?’. Zaczął tańczyć dość późno, bo dopiero w wieku 16 lat.

Natalia Bussler

Gimnastyka rehabilitacyjna

Natalia jest magistrem fizjoterapii. Od 4 lat prowadzi zajęcia z gimnastyki dla seniorów. Dużo radości sprawia jej praca z dojrzałymi osobami.

Patrycja Lewandowska

Joga

Od najmłodszych lat związana z ruchem. W wieku 7 lat zaczęła tańczyć w Teatrze Tańca Gest działającym przy WOK w Bydgoszczy.

Paulina Sarnowska

Gimnastyka rehabilitacyjna

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia w Bydgoszczy. Masażystka z zamiłowania i zawodu.

Paulina i Jacek

Bachata Sensual

Magdalena i Marcin

Kizomba fusion

Jolanta Popa

Latino Solo | Taniec Towarzyski

Jej motto: “Taniec trzeba mieć w sercu i głowie, a ciało się wyćwiczy”.

Tomasz Grzanka

Kursy tańca dla Par

Dyplomowany instruktor tańca.
Zajmuje się tańcem towarzyskim, tańcem dyskotekowym – Discofox oraz tańcami latynoamerykańskimi.