Białe Błota, Łochowo, Szubin tel. 601 448 034 | Bydgoszcz, Pruszcz tel. 601 448 045 recepcja@szkolabohema.pl

Trenerzy Szkoły “Bohema”

Martyna Bitner

Manager | Hip Hop

Taniec to jej sposobem na życie, ogromną pasją, którą zaraża wszystkich swoich tancerzy.

Adrian Drożniak

Swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 10 lat w MDK nr 5 w
Bydgoszczy.

Natalia Wierzbicka

Hip Hop

Kobieta nazywana przez najbliższych Talą, mgr. wychowania fizycznego w zarządzaniu sportem.

Ewelina Kaufka

Hip Hop | Zumba | Fitness Slavika dance

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego o kierunku wychowanie fizyczne.

Nicolette Chylińska

Jazz | Disco dance | Akrobatyka

Nicolette s​woją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 6 lat. W tym czasie tańczyła w Pałacu Młodzieży i w zespołach szkolnych.

Paulina Chorzelewska

Jazz | Dancehall

Paulina przygodę z tańcem rozpoczęła mając 8 lat w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 w Bydgoszczy.

Sylwia Rubczak

Mama i ja | Umuzykalnianie |Rytmika | Balet | Musical

Tancerka oraz aktorka scen muzycznych. Absolwentka Studium Musicalowe Capitol we Wrocławiu.

Marta Noska

Dancehall | High Heels | Foto

Absolwentka studiów na kierunku dietetyka. Od najmłodszych lat jej życie związane było z tańcem.

Adam Buliński

Break Dance

Adam Buliński, ksywka Buli. Ma 32 lata i pochodzi z Bydgoszczy.

Hanna Pikul

Akrobatyka

Absolwentka AWF w Poznaniu. Od 14 lat nauczyciel wychowania fizycznego, oligofrenopedagog, dyplomowany instruktor tańca sportowego i fitness.

Patrycja Lewandowska

Joga

Od najmłodszych lat związana z ruchem. W wieku 7 lat zaczęła tańczyć w Teatrze Tańca Gest działającym przy WOK w Bydgoszczy.

Paulina Sarnowska

Gimnastyka rehabilitacyjna

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia w Bydgoszczy. Masażystka z zamiłowania i zawodu.

Natalia Bussler

Gimnastyka rehabilitacyjna

Natalia jest magistrem fizjoterapii. Od 4 lat prowadzi zajęcia z gimnastyki dla seniorów. Dużo radości sprawia jej praca z dojrzałymi osobami.

Magdalena Grzegorowska

Zumba kids | junior | zumba fitness

licencjonowana Instruktorka Zumba Fitness i Zumba Kids& Kids Jr. Z tańcem związana od dziecka, który jest jej największą pasją.

Michał Kaźmierczak

Hip Hop

Założyciel i członek organizacji ‚Who If Not You!?’. Zaczął tańczyć dość późno, bo dopiero w wieku 16 lat.

Paulina Pietrzycka

Bachata Sensual

Na co dzień spokojnie wykonuje obowiązki fryzjera, po pracy wybucha jak wulkan i zaczyna kroczyć w rytm muzyki.

Jacek Roszak

Bachata Sensual

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy usłyszał od kogoś, że nie ma poczucia rytmu.

Jolanta Popa

Latino Solo | Taniec Towarzyski

Jej motto: “Taniec trzeba mieć w sercu i głowie, a ciało się wyćwiczy”.

Tomasz Grzanka

Kursy tańca dla Par

Dyplomowany instruktor tańca.
Zajmuje się tańcem towarzyskim, tańcem dyskotekowym – Discofox oraz tańcami latynoamerykańskimi.

Magdalena Siuda

Hip Hop

Magdalena to urodzony sportowiec. Od najmłodszych lat jej życiu towarzyszył ruch.