Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Bydgoszczy.

Zuzanna Szeliga

Dancehall

Zuza od lat związana jest z Dancehallem i kulturą Jamajki. Absolwentka studiów, na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej na Poznańskim AWF o specjalności – Choreoterapeuta.
Paulina Chorzelewska

Jazz | Dancehall

Paulina przygodę z tańcem rozpoczęła mając 8 lat w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 w Bydgoszczy.

Sylwia Rubczak

Mama i ja | Umuzykalnianie |Rytmika | Balet | Musical

Tancerka oraz aktorka scen muzycznych. Absolwentka Studium Musicalowe Capitol we Wrocławiu.

Paweł Tomaszewski

Latino Solo

Od 6-go roku życia związany z kulturą taneczną. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiał razem z folklorystycznym zespołem pieśni i tańca Ziemia Bydgoska.

Patrycja Lewandowska

Joga

Od najmłodszych lat związana z ruchem. W wieku 7 lat zaczęła tańczyć w Teatrze Tańca Gest działającym przy WOK w Bydgoszczy.

Elżbieta Ponicka - Bukolt

Taniec współczeny

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam jako 4-letnia dziewczynka. Już wtedy marzyłam o występach na operowej scenie w roli baletnicy.

Adrian Nieznalski

Akrobatyka

Studiuje wychowanie fizyczne na bydgoskim UKW. Zajmuje się akrobatyką już od najmłodszych lat.

Paulina Sarnowska

Gimnastyka rehabilitacyjna

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia w Bydgoszczy. Masażystka z zamiłowania i zawodu.

Natalia Hlinskikh-Rochna

Pedagog tańca klasycznego

Urodzona na Białorusi, absolwentka  Państwowej Szkoły Baletowej w Mińsku. Od 1999r. artystka baletu w Operze  Nova w Bydgoszczy. Występowała w wielu spektaklach w kraju i za granicą.

Agata Rogatty

Jazz | taniec współczesny

Agata tańczy od 5 roku życia. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w dziecięcym zespole Dominutki u Eni Rożankowskiej.

Jolanta Popa

Latino Solo | Taniec Towarzyski

Jej motto: „Taniec trzeba mieć w sercu i głowie, a ciało się wyćwiczy”.

Katarzyna Kowalewska

hip hop

Reprezentantka i założycielka toruńskiej ekipy „KNIFERZ CREW”.

Weronika Pruss da Cruz

Dietetyk i technolog żywienia, pasjonatka sportu i pracy z ludźmi

Spędziła 5,5 roku na podróżowaniu, szkoleniach oraz kursach, zdobywaniu doświadczenia jako instruktorka i dietetyczka. Prywatnie mama czwórki dzieci.

Natalia Rudnik

jazz

Wieloletnia tancerka tańca nowoczesnego w International Dance Organization (IDO), Polskiej Federacji Tańca Sportowego (PFTS) i w Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego (ZNTS).

Tomasz Grzanka

Kursy tańca dla Par

Dyplomowany instruktor tańca.
Zajmuje się tańcem towarzyskim, tańcem dyskotekowym – Discofox oraz tańcami latynoamerykańskimi.

Wiktor Nieznalski

akrobatyka

Ze sportem związany od najmłodszych lat. Gdy miał 12 lat zaczął trenować capoeirę.

Marzena Wojdylak

Zumba Kids

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki oraz licencjonowany instuktor Zumba Fitness oraz Zumba kids. Podstawą jej zajęć jest dobra zabawa i miła atmosfera. Uwielbia pracę z dziećmi jak i z dorosłymi. Zumba stała się jej pasją ,którą stara się przekazać podczas swoich zajęć.
Marzena to wulkan energii, uśmiechu i pozytywnych emocji.
Uśmiech na jej twarzy wywołuje Waszą satysfakcja z udanego treningu.
Serdecznie zapraszamy na zajęcia z ogromną dawką energii i uśmiechu.

Marta Pastucha

Kizomba, Urban Kiz, Tarraxo, Bachata, Salsa, Afro

Tancerka i instruktorka, która rozpoczęła swoją przygodę z tańcem podczas studiów w Chinach. Od samego początku była miłośniczką bachaty, jednak kiedy po raz piewrszy poznała i zatańczyła kizombę na jednym z festiwali tanecznych w Szanhaju, ta skradła jej serce. Od tego momentu Marta zdecydowała, że kizomba to taniec w kierunku którego chce się rozwijać. Po miesiącach uczestniczenia w warsztatach wielu międzynarodowych nauczycieli, prowadzona przez mentora, międzynarodowego artystę tańca Sanjaya MJ, zaczęła sama prowadzić zajęcia w wielu miastach w Chinach, inspirując i zarażając pasją do kizomby.
Sara Szeląg

dancehall, stretching, hip hop

Tańczy od 5 roku życia. Swoją taneczna przygodę rozpoczęła tańcząc w zespole miniatur tanecznych „Klapka” i „Klapa” w Białych Błotach.
Podążając tanecznym krokiem trafiła do Teatru Tańca „Gest” rozwijając pasję w tańcu współczesnym, pod kierownictwem Małgorzaty Wójcik.