Karnawał w Rio był, hmmmm???
Na pewno kolorowy, gorący, ale również wyczerpujący!
Na samym początku musieliśmy przygotować wyjątkowy strój Brazylijki, który pięknie poruszał się na zajęciach Samby z Panem Pawłem Tomaszewskim.
Sambodrom porwał nasze biodra i nogi.
Później wybraliśmy się do innych, równie tanecznych krajów! Tańce takie jak Gangam Style, Macarena, Lambada, Krakowiak nie są nam już obce.
Chwila odpoczynku iiiii?
Videoclip z Panią Sarą! Poczuliśmy się jak na planie teledysku 😁
Zmęczeni, obolali i uśmiechnięci zjedliśmy pizzę, aby nabrać siły na następne atrakcje.
Z nową energią rozpoczęliśmy to co dzieci lubią najbardziej!
Zabawy i konkursy!
Z balonami, z hula hop. Było mnóstwo śmiechu i rywalizacji.
Tej wspaniałej nocy nauczyliśmy się również wykonywać pieska i miecze z balonów do modelowania. Pękł nie jeden balon, ale mieliśmy ich mnóstwo.
Dużym zaskoczeniem na chwilę przed bajką był mega twister! Powyginaliśmy ręce, nogi w prawo, lewo, w górę i dół, ale każdy wyszedł odkręcony.
Ledwo żywi zdołaliśmy przebrać się w wygodny strój do spania i rozpoczęło się bohemowe kino.
Przebrania karnawałowe dzieci w tym roku były oszałamiające, nagrodę za najbardziej kreatywny i wykonany własnoręcznie strój otrzymała Julia Sietrzeńczewicz!