Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Marta Pastycha aka Lele 

ŚRODA, 2 WRZEŚNIA 2020 O 20:00 – 21:00

Style tańca: Kizomba, Urban Kiz, Tarraxo, Bachata, Salsa, Afro Tancerka i instruktorka, która rozpoczęła swoją przygodę z tańcem podczas studiów w Chinach. Od samego początku była miłośniczką bachaty, jednak kiedy po raz piewrszy poznała i zatańczyła kizombę na jednym z festiwali tanecznych w Szanhaju, ta skradła jej serce. Od tego momentu Marta zdecydowała, że kizomba to taniec w kierunku którego chce się rozwijać. Po miesiącach uczestniczenia w warsztatach wielu międzynarodowych nauczycieli, prowadzona przez mentora, międzynarodowego artystę tańca Sanjaya MJ, zaczęła sama prowadzić zajęcia w wielu miastach w Chinach, inspirując i zarażając pasją do kizomby.
Znana ze swoich zdumiewających ruchów, izolacji i umiejętności kontrolowania ciała, jej celem jest nauczenie jak pokochać siebie i własne ciało oraz jak zdobyć pewności siebie poprzez ten piękny taniec. Marta prowadzi zajęcia z kizomby dla pań (Lady styling) oraz tarraxo w parach i body movement.
Zajęcia kizomba lady styling przeznaczone są zarówno dla Pań, które tańczą już kizombe w parach i chciałyby nauczyć się jak wykorzystać chwilę w tańcu z partnerem, kiedy mogą wyrazić siebie, jak nie być bierną partnerką w tańcu, ale również dawać coś od siebie.
Mile widziane są też Panie, które nie tańczą kizomby, ale chciałyby spróbować swoich sił w tańcu, Każda z nas ma inny styl i inną energię.
Marta na swoich zajęciach ze stylingu kizombowego ma na celu naukę, w jaki sposób stać się bardziej pewną siebie i jak wydobyć nasz wyjątkowy i indywidulany flow.

!!!! Z względu na obecną sytuacje epidemiologiczną obowiązują zapisy:
💻 www.szkolabohema.pl
📱 recepcja@szkolabohema.pl
☎️ Bydgoszcz, Pruszcz 601 448 045, 603 905 126
☎️ Białe Błota, Łochowo, Szubin 601 448 034