Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Dla kobiet w ciąży: bezpieczna forma ćwiczeń mającą za zadanie przygotować Cię do trudów porodu i zapewnić szybszy powrót do formy w okresie połogu.

Bazuje na technice Pilates, Jodze i treningu Body Ball. Regularna aktywność fizyczna pod okiem eksperta daje kobiecie dobry kontakt z własnym, zmieniającym się ciałem. Pozwalają zapobiec dolegliwościom ciążowym, takim jak ból kręgosłupa, obrzęki, oraz zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia powikłań, takich jak nietrzymanie moczu. Zajęcia pomagają utrzymać odpowiednie napięcie mięśni, co zapobiega garbieniu się sylwetki oraz powstawaniu rozstępów.

Kobiety ćwiczące pilates w okresie ciąży lepiej znoszą poród, wzmacniają grupy mięśni, które są istotne w przygotowaniu się do naturalnego porodu.

Podczas zajęć możemy gościć doradcę chustowego, laktacyjnego oraz polożną.

CENNIK

Grupa do 8-12 osób.

Karnet na 4 zajęcia open w miesiącu

60 minut

150,00 zł

Zapoznaj się z metodami płatności dostępnymi w naszej szkole...