Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

NOWOŚĆ – Zajęcia tylko dla płci pięknej! 

LEJDIS DANCE to połączenie takich styli jak:

  • High hells – nauczysz się zmysłowych ruchów i niezwykle kobiecych choreografii. Popracujemy też nad Twoją pewnością siebie. Razem stworzymy magiczną atmosferę tańca, pasji i kobiecości!
  • Twerk – bardzo kobieca technika tańca oparta na ruchach bioder i pośladków. Na zajęciach kursantki maja nauczyć się pewności siebie, bez względu na wiek, zrozumieć własne ciało i jednocześnie fantastycznie się przy tym bawić. Termin „twerk” nie posiada jasnej etymologii, jednak jednym z możliwych źródeł jest połączenie słów ‘twist’ („kręcić”) i ‘jerk’ („trząść”, „drżeć”).
  • Dancehall – działa niezwykle pobudzająco, poprawia humor i pięknie rzeźbi sylwetkę, co sprawia, że w Polsce ma co raz więcej zwolenników.
    Dancehall polecany jest każdemu, kto uwielbia ruch i dobrą zabawę przy muzyce. Dancehall tańczony jest przeważnie na ugiętych nogach i aktywuje do pracy całe ciało, więc świetnie sprawdzi się jako trening na zgrabną sylwetkę.
  • Sexy dance – przeciągania, kocie ruchy, kołysanie biodrami i obroty to stałe fragmenty układu choreograficznego, który jest główną częścią zajęć. Oprócz tego, że wzmacniają oraz pomagają spalić kalorie, to przede wszystkim uczą seksownego sposobu poruszania się oraz dodają pewności siebie.

Dowiedz się więcej o stylach tanecznych:
https://www.szkolabohema.pl/style-w-tancu/

PIERWSZE ZAJĘCIA BEZPŁATNE!

BYDGOSZCZ – każdy czwartek 20:45-22:00
Instruktor: Marta Noska

Dowiedz się więcej o instruktorze:
https://www.szkolabohema.pl/marta-noska/