Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Magdalena Grzegorowska

licencjonowana Instruktorka Zumba Fitness i Zumba Kids& Kids Jr. Charyzmatyczna, radosna, pracowita i ambitna. Z tańcem, który jest jej życiową pasją, związana jest od dziecka. W tańcu spróbowała prawie wszystkiego! Trenowała różne style począwszy od tańca ludowego przez współczesny po latino i hip-hop, ale to właśnie Zumba skradła jej serce. Długo szukała swojej drogi życiowej i odnalazła ją wraz z decyzją o zostaniu Instruktorem. Dzięki temu spełnia się zawodowo i prywatnie oraz realizuje swoje marzenia. Kocha pracę z ludźmi. Pragnie w każdym obudzić taką pasję do zumby czarując uśmiechem i emanując pozytywną energią.
Nieustannie rozwija się biorąc udział w licznych maratonach i eventach zumbowych, wciąż doskonaląc swoje zajęcia. Angażuje się także w akcje charytatywne, w które włącza także swoich przyjaciół i uczestników zajęć. Zumba jest dla niej lekarstwem na wszystko, daje dużo szczęścia i pozytywnego nastawienie do życia. Zumba to dla niej połączenie doskonałe: taniec, fitness i porywająca latynoska muzyka, endorfiny rosną, kalorie maleją. Magdalena prowadzi zajęcia dla dorosłych, na których zapewni Wam dawkę wspaniałej zabawy, ale też niemałego wysiłku, jednak gwarantujemy, że z zajęć wyjdziesz szczęśliwa, piękna i nie będziesz mogła doczekać się kolejnych układów. Dzieci natomiast czeka niesamowita przygoda i wspaniała zabawa! Jej charyzma, świetny kontakt z dziećmi, ale i profesjonalizm w pracy z najmłodszymi sprawi, że dzieci pokochają zumbę.
Daj jej, a przede wszystkim sobie szansę i uwierz, że Zumba może odmienić Twoje życie. Przyjdź, spróbuj a zobaczysz, że zakochasz się w Zumba od pierwszych kroków. 🙂