Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Monika Mietła

Witam nazywam się Monika Mietła. Przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 7 lat, od początku była to moja miłość i pasja. Lubię różne style taneczne takie jak latino, hip hop, dancehall, twerk, ludowe, nowoczesne itd.W każdej dziedzinie mogę się odnaleźć Biorę udział w licznych maratonach i szkoleniach aby zwiększać swoją wiedzę i umiejętności .Od 2 lat jestem licencjonowanym instruktorem ZUMBA FITNESS & ZUMBA KIDS &JUNIOR

W ZUMBIE cudowne jest to, że kursanci mogą w każdym wieku i momencie przyłączyć się do grupy, tworzą wspaniałą atmosferę, poznają się bliżej, zacieśniają więzi, powstają przyjaźnie na lata. Oczywiście sam taniec połączony z elementami fitness daje mnóstwo satysfakcji energii i szczęścia. Na moich zajęciach dbam o każdą osobę znajdującą się na sali aby wyszła zadowolona i nie mogła doczekać następnych zajęć! 
ZAPRASZAM serdecznie na wspaniałą przygodę z ZUMBA FITNESS!