Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Natalia Hlinskikh-Rochna

 

Pedagog tańca klasycznego. Urodzona na Białorusi, absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Mińsku. Od 1999r. artystka baletu w Operze Nova w Bydgoszczy. Występowała w wielu spektaklach w kraju i za granicą. Wykonywała wiele partii w baletach Śpiąca Królewna, Don Kichot ,Trzy kolory,Chopin w Nohant ,Kopciuszek, Kot w butach, Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków, Sen nocy letniej,Harnasie oraz w koncertach, operach i operetkach będących w repertuarze Opery.Karierę artystki baletu zakończyła kilka lat temu ale taniec klasyczny nadal jest jej wielką pasją, którą zaraża innych. Potrafi w sposób fachowy, precyzyjny, ale również bardzo dostępny przekazać swoją wiedzę i doświadczenie innym.