Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl
Tej nocy przenieśliśmy się w halloweenowy świat z wiedźmami, kościotrupami oraz innymi stworkami. 🤡👽🤖👻💀🧛‍♂️ Zabawy integracyjne pozwoliły naszym stworkom-potworkom lepiej się poznać. Po pewnym czasie stwierdzili, że jednak można się lubić 😁 Lockingowe tańce !!!!!! Ahhh co to były za szalone ruchy, ale koniec końców Wujek Zayda sporo nas nauczył. Po wielu przerażająco trudnych krokach rozpoczęliśmy istne szaleństwo! Animacje taneczne🤩 – kochamy to! Można powyginać ciało śmiało i pośpiewać jednocześnie, jednak to pierwsze znacznie lepiej nam wychodzi 😅 Po tylu godzinach tańczenia wszyscy POTWORNI uczestnicy tej POTWORNEJ nocy bardzo zgłodnieli. Nagle zauważyli, że miły duszek przyniósł wielkie, ciepłe pizze! 🍕 Objedzeni już mogli jedynie uwolnić swoje plastyczne talenty. 💀Konkurs na najbardziej kreatywnego kościotrupa z patyczków do uszu wygrała Julia Narloch‼️ Najbardziej dokładną mumię wykonały Wiktoria Maćkowiak z Martyną Szmycińską‼️ Gratulujemy!🎉 Ostatnimi siłami zdołali przygotować się do bajki pt. „ Hotel Transylwania”, ale za długo jej nie oglądali, ponieważ wszyscy szybciutko zaczęli chrapać 😆 Nad ranem wszystkie upiory gdzieś zniknęły, a zgłodniałe dzieci pochłonęły drożdżóweczki i udały się do swoich domów odespać tę baaardzo upiornie fajną noc.