Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

O naszych dzieciakach Mikołaj nie zapomniał i przybył 7 grudnia na bohemową Nockę Mikołajkową. Dzieci przywitał Elf, renifer i Pani Mikołajka 🙂 Po przybyciu wszystkich dzieci zaczęło się zabawowe szaleństwo. Były wyścigi reniferów, skaczące mikołajki z kulami śnieżnymi oraz walki elfów. Razem z elfem, ciocią Pauliną oraz reniferem, ciocią Eweliną były tańce do świątecznych piosenek. Dzieciaki przygotowały piękny pokaz dla św . Mikołaja.

Powstały najdłuższe łańcuchy świata i kolorowy napis WESOŁYCH ŚWIĄT, które zdobią teraz korytarz szkoły – DZIĘKUJEMY oraz piękne kartki świąteczne dla bliskich. Po takich atrakcjach należała się Pizza!

🙂 Z pełnymi brzuchami wszyscy chętnie troszkę odpoczęli, śpiewali kolędy, rozwiązywali świąteczne kalambury. Nareszcie przyszedł czas na wizytę dawno oczekiwanego gościa Św. Mikołaja !

Za super niespodziankę, czyli pokaz taneczny dzieci dostały prezenty. To jeszcze nie koniec! Dla szczęśliwych dzieci z Panią Mikołajką, Moniką była zumba do świątecznych hitów !!! Późna godzina oznaczała film i… minęło kilka minut a większość dzieciaków leciutko pochrapywała 😁 😁😁 Rano zmęczeni rodzice odebrali jeszcze bardziej zmęczone dzieci.