Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl
🎅Dzieci starsze w noc mikołajkową postanowiły bardzo, bardzo ciężko pracować, aby dostać się do krainy Św. Mikołaja. 🎅Ozdabialiśmy sale taneczną własnoręcznie robionymi bombkami, uczyliśmy się też z Elfem i Śnieżynką tańców dla Św. Mikołaja. Było jazzowo, hip hopowo i świątecznie. Pokolorowaliśmy oraz wypisaliśmy piękne kartki świąteczne dla naszych najbliższych, a nawet zrobiliśmy baaardzo długi łańcuch, który pomógł nam przedostać się przez Zatokę Fińską. Stoczyliśmy bitwę śnieżną i dotarliśmy do Laponii. W Laponii z zamkniętymi oczami stworzyliśmy bardzo oryginalnego Mikołaja 😃 Aż w końcu przybył ! Sam św. Mikołaj! Podziwiał nasz tańce, rozdał prezenty i nawet z nami potańczył 🤩 Nie zapomnieliśmy również o pierogach! Były przepyszne! Zjedliśmy je błyskawicznie bo po kilku godzinach podróży naprawdę byliśmy zmęczeni.