Paulina Chorzelewska

Paulina przygodę z tańcem rozpoczęła mając 8 lat w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 w Bydgoszczy. Następnie poszerzała swoje umiejętności w zakresie tańca współczesnego w Teatrze Tańca „ Gest „ , w którym kształciła się do 2018 roku pod kierownictwem choreografa Małgorzaty Wójcik . Zespół zdobywał wiele nagród na konkursach rangi krajowej i międzynarodowej.

Uczestniczyła w warsztatach z takimi instruktorami jak : Witold Jurewicz, Jacek Owczarek, Paweł Michno, Natalia Madejczyk, Gabriel Francisco, Krzysztof Mazur. 3 lata temu spróbowała sił w innym stylu jakim jest dancehall, właśnie w naszej szkole. Zakochana w tańcu w 2015 roku rozpoczęła kurs instruktorski, gdzie poznała różne style uliczne, taniec jazzowy, inne kierunki tańca oraz metodykę nauczania. Jeszcze bardziej pokochała pracę instruktora.

Uwielbia uśmiech tancerzy, którym może przekazać jak najwięcej swojej wiedzy i umiejętności. Silna kobitka studiująca wychowanie fizyczne w Bydgoszczy, chętna do pracy i różnych wyzwań z radością zaraża tańcem i pozytywna energią.