Paulina Sarnowska

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia w Bydgoszczy. Masażystka z zamiłowania i zawodu. Ukończyła kurs masażu I i II stopnia w Toruniu w 2014 roku oraz kurs tapingu stosowany w rehabilitacji i sporcie w 2016 roku. Posiada doświadczenie zawodowe w gimnastyce ogólnorozwojowej seniorek, w rehabilitacji dzieci w wadach postawy ciała oraz gimnastyce zdrowego kręgosłupa. Brała udział w konferencji naukowo – szkoleniowej „Kompleksowa rehabilitacja kardiologiczna – aktualne potrzeby i możliwości” w 2013 roku. Uczestniczyła w międzynarodowej konferencji naukowej „Zdrowie – prawidłowe funkcjonowanie człowieka we wszystkich sferach życia” w 2012 roku w Bydgoszczy. Od ponad roku prowadzi swój gabinet masażu w Bydgoszczy. Pracuje z pacjentami z niewydolnością oddechową, z MPD, po urazie rdzenia kręgowego.

W swej karierze zawodowej miała niezmierną przyjemność masować znane osoby takie jak Natalia Madejczyk – polskiej i światowej sławy tancerka, choreograf i zwyciężczyni wielu konkursów jak i programu YOU CAN DANCE oraz Stanisław Dudek – lekkoatleta kadry Polski. W lekkiej atletyce w meczu między reprezentacją Polski a Niemiec w 1969 roku w biegu na dystansie 800 m zająłem 3 miejsce. Trenerem był Zbigniew Orywał, pierwszy biały człowiek, który zdobył puchar Ameryki.

Ponadto tolerancyjna, uśmiechnięta, uprzejma i konkretna. W to co robi wkłada serce i duszę.  Prywatnie mama dwójki dzieci. Pomoc drugiemu człowiekowi daję satysfakcję i napędza do działania! Widzimy się na zajęciach!