Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Relacje z imprez i koncertów

Jesteśmy na etapie kreowania nowej witryny. Niebawem pojawi się więcej relacji z wydarzeń.

BOHEMA DANCE CAMP KIDS 28.06-3.07.21

BOHEMA DANCE CAMP KIDS 28.06-3.07.21

Niestety nadszedł ostatni dzień naszych super kolonii 😔Na szczęście wszyscy kończymy je z dużym uśmiechem na buzi! ☺️Dużo się działo!Zajęcia z Panią Sarą obowiązkowo! Nawet Pan Adrian z nami pokicał na sali 🤩Odwiedziła nas P. Paulina aby potańczyć z nami jazz i p....

BOHEMOWE MISTRZOSTWA 14-19.06.2021

BOHEMOWE MISTRZOSTWA 14-19.06.2021

Ten rok był bardzo trudny, ale nie mogliśmy nie przeprowadzić naszych bohemowych mistrzostw❗ Odbyły się zupełnie inaczej, w poszczególnych grupach, niektórych połączonych. Dziś ostatnie medale, po podliczeniu punktów z konkurencji, otrzymała akrobatyka w Białych...

LATINO PARTY Z ANNĄ GŁOGOWSKĄ 25.04.2021

LATINO PARTY Z ANNĄ GŁOGOWSKĄ 25.04.2021

My obchody Międzynarodowego Dnia Tańca, który obchodzimy 29 kwietnia, my rozpoczęliśmy już 25.04.2021 na Latino Party z naszym gościem specjalnym, cudowną dziewczyną i niesamowitą tancerką Anną Głogowską.❗ 💥 Było tanecznie, było kobieco. 💃 Latynoskie rytmy rozgrzały...

LATINO PARTY 7.03

LATINO PARTY 7.03

GORĄCE LATINO PARTY 7 marca 2021z Tomkiem Barańskim i Jurijem Żurajewem. Panowie rozgrzali parkiet do czerwoności i rozbujali całą salę w rytmach latino.  Jak miło wrócić do tych fantastycznych kilku godzin😀Przedstawiamy Wam Latino Party z Tomkiem i Jurijem w...

Karnawał w BOHEMIE – Nocka dziecięca 13/14.02.2021.

Karnawał w BOHEMIE – Nocka dziecięca 13/14.02.2021.

Karnawał w Rio był, hmmmm???Na pewno kolorowy, gorący, ale również wyczerpujący!Na samym początku musieliśmy przygotować wyjątkowy strój Brazylijki, który pięknie poruszał się na zajęciach Samby z Panem Pawłem Tomaszewskim.Sambodrom porwał nasze biodra i nogi.Później...

Hip hopowy Karnawał w BOHEMIE – Nocka młodzieżowa

Hip hopowy Karnawał w BOHEMIE – Nocka młodzieżowa

Oj działo się u nas w ostatni weekend karnawału!Karnawałowe szaleństwa rozpoczęła z 12/13 lutego nocka młodzieżowa. Yo! Yo! Yo!W miniony piątek w naszej szkole odbyła się hip hopowa nocka taneczna.W wydarzeniu brały udział nasze ekipy z Białych Błot , Łochowa i...

WOŚP 31.01.2021 – do końca świata i jeden dzień dłużej

WOŚP 31.01.2021 – do końca świata i jeden dzień dłużej

Dziękujemy Jurkowi za orkiestrę!Dziękujemy naszym wspaniałym Rodzicom!Dziękujemy naszym cudownym tancerzom i instruktorom!Dziękujemy naszej niezawodnej recepcji za pomoc przy organizacji dzisiejszej prezentacji!Zdjęcia jak zawsze.

Półkolonie zimowe 11, 13 i 15 stycznia 2021

Półkolonie zimowe 11, 13 i 15 stycznia 2021

Za oknem zimy w zasadzie już nie było, ale my na naszych spotkaniach podczas ferii zimowych, postawiliśmy na sporty zimowe . Były gry, harce, zabawy i Zimowa Olimpiada Sportowa. Nasi zawodnicy brali udział w trzech konkurencjach: bobsleje, biegi narciarskie oraz...

Spotkania Świąteczne – 23 grudnia 2020

Spotkania Świąteczne – 23 grudnia 2020

W tym roku nasze spotkania świąteczne musiały odbyć się w w mniejszych grupach, ale mimo to był to wspaniały czas dla nas wszystkich. ❤️Ile było uśmiechów😃 na buziach naszych dzieciaków, które mogły zaprezentować się przed rodzicami❤ Ile było radości 😍ze wspólnych...

Nocka Mikołajkowa dla dzieci 7-11 lat – 7 grudnia 2020

Nocka Mikołajkowa dla dzieci 7-11 lat – 7 grudnia 2020

🎅Dzieci starsze w noc mikołajkową postanowiły bardzo, bardzo ciężko pracować, aby dostać się do krainy Św. Mikołaja. 🎅Ozdabialiśmy sale taneczną własnoręcznie robionymi bombkami, uczyliśmy się też z Elfem i Śnieżynką tańców dla Św. Mikołaja. Było jazzowo, hip hopowo i...

Bal Mikołajkowy dla dzieci 2-6 lat

Bal Mikołajkowy dla dzieci 2-6 lat

Mikołajki, Mikołajki.Nasze maluchy Mikołaj odwiedził już w sobotę. Było naprawdę Mikołajowsko fajnie.Były zabawy, listy z zadaniami od Mikołaja, były śnieżki i Śnieżynka, praca w pocie czoła w fabryce prezentów i był On!!!Przyszedł, porozmawiał, obejrzał prace dzieci...

Nocka Hallowen 2020

Nocka Hallowen 2020

Tej nocy przenieśliśmy się w halloweenowy świat z wiedźmami, kościotrupami oraz innymi stworkami. 🤡👽🤖👻💀🧛‍♂️ Zabawy integracyjne pozwoliły naszym stworkom-potworkom lepiej się poznać. Po pewnym czasie stwierdzili, że jednak można się lubić 😁 Lockingowe tańce !!!!!!...

Bohema Summer Dance 2020

Bohema Summer Dance 2020

Ależ to był obóz! Miliony pompek, przysiadów, choreografii, improwizacji, rozgrzewek, basenów, kąpieli, zaśpiewanych piosenek, uśmiechów, a co najważniejsze umiejętności i wspomnień!  Dziękujemy wszystkim rodzicom i uczestnikom za zaufanie! Dziękujemy wspaniałej...

Nocka, nocka, to była nocka!

Nocka, nocka, to była nocka!

Uczestnicy nocki na pewno teraz śpią a my szybciutko chcemy Wam pokazać co się działo, a działo się naprawdę duuużo Paulina (hawajska dziewczyna, szeryf i upiór z opery), Agata (Carmen, Bruce Lee i Kleopatra), zabrały dzieciaki w tanczną podróż️ po świecie 🥳🥳🥳. Całość...

Święta już tuż, tuż…

Święta już tuż, tuż…

Świąteczny tydzień w Bohemie właśnie się skończył. Trzeba przyznać, że mamy baaardzo kreatywnych tancerzy i instruktorów 🙂 - były zabawy, - były życzenia, - były prezenty 🙂 Czas na święta !!!!! Do zobaczenia 7 stycznia 2020 roku !

Bal Mikołajkowy 2019

Bal Mikołajkowy 2019

14 grudnia Mikołaj odwiedził nasze najmłodsze dzieciaczki i przybył na Bal Mikołajkowy Dzieci wraz z rodzicami przebyły długą i trudną drogę do Laponii. Jechały baaardzo zatłoczonym pociągiem, wędrowały przez zaspy, walczyły z potworami. W czasie tej podróży...

Nocka Mikołajkowa 7 grudnia 2019r.

Nocka Mikołajkowa 7 grudnia 2019r.

O naszych dzieciakach Mikołaj nie zapomniał i przybył 7 grudnia na bohemową Nockę Mikołajkową. Dzieci przywitał Elf, renifer i Pani Mikołajka 🙂 Po przybyciu wszystkich dzieci zaczęło się zabawowe szaleństwo. Były wyścigi reniferów, skaczące mikołajki z kulami...

Nocka HALLOWEEN

Nocka HALLOWEEN

Po zebraniu wszystkich dzieci rozpoczęliśmy wspólne zabawy integracyjne i animacje taneczne. Porobiliśmy pompki, pajacyki oraz uwolniliśmy energię podczas zumbowych wygibasów. Po tych ciężkich tańcach i zabawach był również lekki i przyjemny trening hip hopu z Panią...

Halloween 28.10- 8.11.2019

Halloween 28.10- 8.11.2019

 Bohemowe HALLOWEEN  W tym roku bawimy się na wszystkich zajęciach w ciągu 2 tygodni, a całą zabawę kończymy NOCKĄ HALLOWEENOWĄ, która odbędzie się 9 listopada 2019! Nockowe informacje: www.szkolabohema.pl/nocki-dla-dzieci-w-wieku-6-12-lat Więcej zdjęć już...

Trening hip hopu

Trening hip hopu

Po zebraniu wszystkich dzieci rozpoczęliśmy wspólne zabawy integracyjne i animacje taneczne. Porobiliśmy pompki, pajacyki oraz uwolniliśmy energię podczas zumbowych wygibasów. Po tych ciężkich tańcach i zabawach był również lekki i przyjemny trening hip hopu z Panią...

X Gala Taneczna Szkoły Tańca BOHEMA

X Gala Taneczna Szkoły Tańca BOHEMA

X Gala Taneczna Szkoły Tańca BOHEMA 16.06.2019   16 czerwca 2019 odbyła się jubileuszowa 10 Gala Taneczna, podczas której zaprezentowali się tancerze z ponad 40 grup z 5 oddziałów: Bydgoszcz Białe Błota Łochowo Szubin Pruszcz To było święto naszych tancerzy!...

III Mistrzostwa Szkoły Tańca BOHEMA

III Mistrzostwa Szkoły Tańca BOHEMA

III Mistrzostwa Szkoły Tańca BOHEMA   w kategoriach SOLO i DUETY  15.06.2019 Ostatni weekend roku szkolnego w Bohemie zawsze wygląda tak samo, czyli taniec, taniec, taniec i jeszcze raz TANIEC! Wiecie, że my uwielbiamy nagradzać swoich tancerzy przez cały rok szkolny...

IX Gala TANECZNA Szkoły Tańca BOHEMA 17.06.2018

IX Gala TANECZNA Szkoły Tańca BOHEMA 17.06.2018

17 czerwca 2018 r. odbyła się IX Gala Taneczna Szkoły Tańca BOHEMA podczas której zaprezentowali się tancerze z oddziałów w Bydgoszczy, Białych Błotach, Łochowie, Szubinie i Pruszczu 🙂  Pokazy przygotowała nasza fantastyczna kadra instruktorka:  <3 Paulina...

Nocka Jazz

Nocka Jazz

Tak bawiły się podczas nocki nasze tancerki z grup jazzowych. Śmiechom i zabawom nie było końca, bo o to właśnie chodzi w takich wydarzeniach! Nie od dziś wiadomo, że tancerze baaaaaaardzo dużo jedzą, więc podczas nocki musiały zawitać w nasze progi gigantyczne pizze,...

9 Gala Taneczna Bohemy 17.06.2018

9 Gala Taneczna Bohemy 17.06.2018

17 czerwca 2018 r. odbyła się IX Gala Taneczna Szkoły Tańca BOHEMA podczas której zaprezentowali się tancerze z oddziałów w Bydgoszczy, Białych Błotach, Łochowie, Szubinie i Pruszczu . Pokazy przygotowała nasza fantastyczna kadra instruktorka: Paulina Chorzelewska...

II Mistrzostwa Szkoły Tańca BOHEMA

II Mistrzostwa Szkoły Tańca BOHEMA

➡️ DEBIUTY NA START! ➡️ MISTRZOWIE NA START! <3 HIP HOP (solo, duety) <3 BREAK DANCE (solo) <3 DANCEHALL (solo, duety) <3 JAZZ i MODERN JAZZ (solo, duety) Dziękujemy tancerzom za piękne prezentacje, ich rodzicom za doping i świetną atmosferę i gratulujemy...

Dzień Mamy w Bohemie 26.05.2018

Dzień Mamy w Bohemie 26.05.2018

Kochamy nasze MAMY! W Bohemie świętowaliśmy DZIEŃ MAMY tak jak lubimy najbardziej, czyli aktywnie! 🙂 Wszystkim naszym tanecznym mamusiom składamy jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia 🙂 To dzięki Wam mamy przyjemność pracować z tak wspaniałymi młodymi i starszymi...

Dzień tańca w Szkole Podstawowej w Białych Błotach

Dzień tańca w Szkole Podstawowej w Białych Błotach

W środę 23 maja nasi tancerze zaprezentowali swoje umiejętności przed rówieśnikami w Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne'a w Białych Błotach 🙂 Występy przygotowali nasi fantastyczni instruktorzy:  Mariusz Procelewski Youkee <3 Paulina Chorzelewska  Ewelina...

Dance Meeting

Dance Meeting

W sobotę 27 stycznia w Kinoteatrze ADRIA odbył się nasz tradycyjny DANCE MEETING, czyli prezentacje wszystkich zespołów oraz solistów i duetów 🙂 Na scenie zaprezentowali się tancerze z oddziałów w Bydgoszczy, Białych Błotach, Łochowie, Szubinie i Pruszczu, których: -...

Winter ZUMBA Night 20.01.2018

Winter ZUMBA Night 20.01.2018

Baaaaardzo kobieca nocka zaserwowana przez Paweł Zumba Paczyński i gościnnym udziałem Paulina Chorzelewska 🙂 Duuuużo dobrego tańca i jeszcze więcej świetnej zabawy

WOŚP 14.01.2018 Bydgoszcz, Białe Błota, Szubin, Pruszcz

WOŚP 14.01.2018 Bydgoszcz, Białe Błota, Szubin, Pruszcz

Na Starym Rynku wystąpili: 1. Pretty Gyalz (danehall) 2. Solo Hip Hop: - Julia Drzymulska - Ala Dulińska - Oliwia Bąk - Nicole Pula - Tosia Morozow - Ola Roj 3. Gabi Łucejko (taniec orientalny) 4. Young Crew (dancehall) 5. Adam Buliński z ekipą (break dance) 6....

Winter ZUMBA Night

Winter ZUMBA Night

Baaaaardzo kobieca nocka zaserwowana przez Paweł Zumba Paczyński i gościnnym udziałem Paulina Chorzelewska 🙂 Duuuużo dobrego tańca i jeszcze więcej świetnej zabawy <3 20