Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Relacje z imprez i koncertów

Jesteśmy na etapie kreowania nowej witryny. Niebawem pojawi się więcej relacji z wydarzeń.

Bohema Dance Meeting

Bohema Dance Meeting

Dance Meeting 9 marca 2024 W tym dniu odbyło się coroczne święto naszych tancerzy i akrobatów. Wspaniale było oglądać Wasze zaangażowanie i uśmiechy na buziach w tym wyjątkowym dniu.   Więcej zdjeć na naszym fanpage na facebook. Link do filmiku z wydarzenia...

Świątezna nocka młodzieżowa 16 grudnia 2023

Świątezna nocka młodzieżowa 16 grudnia 2023

Świąteczna Nocka Młodzieżowa 16 grudnia 2023 Nasza wspaniała młodzież miała okazje wziąć udział w świątecznej nocce.Nie mogło zabraknąć dużej ilości warsztatów tanecznych.Dziękujemy Katarzynie Ronie-Olszewskiej za warsztaty z tańca współczesnego i modern jazzu oraz...

Pokazy świąteczne 9 grudnia 2023

Pokazy świąteczne 9 grudnia 2023

Pokazy Świąteczne 9 grudnia 2023  W sobotę 9 grudnia w naszej szkole odbyły się pokazy świąteczne wszystkich grup tanecznychi akrobatycznych.Było wspaniale, wyjątkowo i magicznie.Wciąż nie możemy wyjść z podziwu przypominając sobie Wasze świąteczne...

Nocka mikołajkowa dla dzieci 6-11 lat – 2 grudnia 2023

Nocka mikołajkowa dla dzieci 6-11 lat – 2 grudnia 2023

Nocka Mikołajkowa dla dzieci 6-11 lat - 2 grudnia 2023Dla starszaków również była imprezka mikołajkowa!Było tanecznie, było świątecznie i bardzo wesoło.odbyła się nocka mikołajkowa, czyli to co nasze dzieciaki lubią najbardziej

Bal mikołajkowy dla dzieci 3-6 lat – 2 grudnia 2023

Bal mikołajkowy dla dzieci 3-6 lat – 2 grudnia 2023

Bal Mikołajkowy dla dzieci 3-6 lat - 2 grudnia 2023 Jak co roku w naszej szkole Mikołajki to wielkie i ważne święto dla najmłodszych.Bal pełen przygód na szlaku Reniferów.Nie obyło się oczywiście bez spotkania z gościem specjalnym - św. Mikołajem.Możemy Wam zdradzić,...

BAAARDZO DZIĘKUJEMY

BAAARDZO DZIĘKUJEMY

BĘDZIE DŁUUUGO Musimy Kolejny sezon za nami. Jak zawsze wiele się działo i podsumowując możemy Wam tylko powiedzieć BAAARDZO DZIĘKUJEMY TANCERZOM I TRENEROM – za każdy uśmiech, świetne treningi, wylany na sali pot i niesamowite wręcz prezentacje i wyniki na...

Dance Meeting

Dance Meeting

Tydzień temu bawiliśmy się znakomicie pierwszy raz po pandemii na na naszym Dance Meting-u. Powspominajmy jeszcze oglądając fantastyczne zdjęcia naszych cudownych tancerzy z instruktorami. Więcej zdjęć na naszym fanpage 

Ferie zimowe 2023

Ferie zimowe 2023

Aktywne ferie zimowe z Bohemą 6-10.02.2023 zakończone sukcesem. To jest to co dzieci lubią najbardziej  Mnóstwo wrażeń, atrakcji, tańców i zabaw. Wyjątkowe pokazy dla rodziców i przytulasy na koniec były pięknym zwieńczeniem tego tygodnia.  Dzieciom...

Pokazy Świąteczne 17.12.2022

Pokazy Świąteczne 17.12.2022

Co to była za sobota❗   Bardzo świąteczna!🎅🤶 Bardzo taneczna! 💃   Bardzo rodzinnie i cieplutko zrobiło się w sobotę 17 grudnia w Bohemie. 🧡   Jak co roku spotkaliśmy się przed świętami z naszymi tancerzami i ich rodzinami. Rodzice i ich bliscy z wielką...

Nocka Mikołajkowa 3/4.12.2022

Nocka Mikołajkowa 3/4.12.2022

Jak co roku w naszej szkole 3 grudnia odbyła się nocka mikołajkowa dla starszaków 😃   Mikołajkowe warsztaty z Gościem Specjalnym- Jakubem Muńko  DZIĘKUJEMY! 🧡 Mikołajkowe zabawy, Mikołajkowe zajęcia plastyczne, Mikołajkowy contest: 🥇miejsce - Zofia Malicka...

Bal Mikołajkowy dla 3-6 latków 3.12.2022

Bal Mikołajkowy dla 3-6 latków 3.12.2022

Za oknem biały puch, w Naszej Szkole wszystko nabrało kolorów... Brakowało tylko...DZIECI!   Dzieci, które z ogromną chęcią przybędą na spotkanie ze Świętym Mikołajem! Na Mikołajkowy bal!🎅   I przybyły dzieci i były tańce, listy do mikołaja, bitwa na śnieżki...

Nocka Halloween 28.10 2022

Nocka Halloween 28.10 2022

Nocka Halloween 28.10 2022   Niesamowicie pomysłowe stroje sprawiły, ze cała nocka była wyjątkowa. 👻🧛‍♂️🧙🦇   Uwaga! Oglądanie zdjęć grozi przeniesieniem w halloweenowy klimat! 🎃Niesamowicie pomysłowe stroje i pomysły potwornej kadry sprawiły, ze cała nocka...

Nocka Mikołajkowa w Bohemie dla Dzieci 7-13 lat

Nocka Mikołajkowa w Bohemie dla Dzieci 7-13 lat

🎅Nocka Mikołajkowa w Bohemie?!🎅 Oczywiście! Jak co roku! Serdecznie zapraszamy na wspólną mikołajkową noc dzieci w wieku 7-13 lat. Świąteczny klimat rozpoczniemy 3 grudnia  o godz. 19:30, a zakończymy 4 grudnia  o godz. 8:00.   W programie: ❄️wyjątkowe warsztaty...

Bal Mikołajkowy wszystkie Dzieci w wieku 3-6 lat

Bal Mikołajkowy wszystkie Dzieci w wieku 3-6 lat

Zapraszamy wszystkie Dzieci  w wieku 3-6 lat na Bal Mikołajkowy! 🎅🤶 ❄️Szykuje się świetna zabawa w Laponii!❄️ Drużyna św. Mikołaja będzie czekać na dzieci 3 grudnia o godz. 16:00.    Przygotujcie się na:  ⭐️świąteczne animacje taneczne,  ⭐️uwolnienie talentów...

Za nami Letnie Półkolonie

Za nami Letnie Półkolonie

Za nami trzy turnusy niesamowitych półkolonii!   Jak zawsze atrakcji masa, mnóstwo zabawy i oczywiście potańczyliśmy ile się da w wakacyjnym klimacie ⭐️   Bawiliśmy się przednio!  Uśmiechy nie schodziły nam z twarzy! ☺️ Co tu dużo mówić - było REWELACYJNIE ...

Bohema Summer Dance Camp 18-27.08.2022

Bohema Summer Dance Camp 18-27.08.2022

Bohema Summer Dance Camp 18-27.08.2022 UWAŻAMY ZA ZAKOŃCZONY!   Cieszymy się, że mieliśmy okazję spędzać czas z tak pozytywnymi osobami jak Wy! Kadro! Dziękujemy za opiekę, przytulaski, dobre słówka, różnorodne treningi oraz zabawy i wsparcie, bez którego każdy...

Kolonie letnie w Przyjezierzu 27.06-02.07.2022

Kolonie letnie w Przyjezierzu 27.06-02.07.2022

Nasze kolonie dobiegły końca!☀️ Wracamy z bagażem nowych doświadczeń, wspomnień i przyjaciół ❤️ Było fantastycznie❗️ Nuda nam nie była straszna, każdego dnia świetnie się bawiliśmy, a do tego pogoda dopisywała i to bardzo!🤩 Harcownik, baloniada, dzień kolorów i...

SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE 22 GRUDNIA 2021

SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE 22 GRUDNIA 2021

SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE 22 GRUDNIA 2021 Tydzień świątecznych spotkań za nami!  Zajęcia z rodzicami, pokazy i wspólne tańcowanie!  Było świątecznie, tanecznie i wspaniale!  Ogrom radości i uśmiechu dla nas wszystkich!  Dziękujemy dzieciom za niesamowite występy oraz...

NOCKA MIKOŁAJKOWA 4-5 GRUDNIA 2021

NOCKA MIKOŁAJKOWA 4-5 GRUDNIA 2021

NOCKA MIKOŁAJKOWA 4-5 GRUDNIA 2021 Czyżby Mikołaj zapomniał o starszych dzieciach?  Oczywiście, ze nie!  Prezenty zostawił w nietypowym miejscu, ale jaka frajda przy otwieraniu.  Nie obyło się bez warsztatów tanecznych ze Śnieżynką i Panią Mikołajkową oraz zabaw...

BAL MIKOŁAJKOWY DLA DZIECI 3-6 LAT 4 GRUDNIA 2021

BAL MIKOŁAJKOWY DLA DZIECI 3-6 LAT 4 GRUDNIA 2021

BAL MIKOŁAJKOWY DLA DZIECI 3-6 LAT 4 GRUDNIA 2021 HO! HO! HO! Bal mikołajkowy dobiegł końca  Było czerwono, świątecznie i tanecznie! Pani Mikołajowa, Elf i Śnieżynka sprawiły, że bal był magiczny! Mikołaj też był  Tańczył, rozdał prezenty i obiecał wrócić. Do...

BOHEMA SUMMER DANCE CAMP

BOHEMA SUMMER DANCE CAMP

BOHEMA SUMMER DANCE CAMP 30.07-8.08.2021 UWAŻAMY ZA ZAMKNIĘTY Czas na malutkie podsumowanie. Na treningach nasi tancerze zmierzyli się z takimi stylami jak jazz, hip hop i videoclip. Nie zabrakło oczywiście akrobatyki, gier i zabaw oraz plażowania i kąpania. Odbyła...

BOHEMA DANCE CAMP KIDS 28.06-3.07.21

BOHEMA DANCE CAMP KIDS 28.06-3.07.21

Niestety nadszedł ostatni dzień naszych super kolonii 😔Na szczęście wszyscy kończymy je z dużym uśmiechem na buzi! ☺️Dużo się działo!Zajęcia z Panią Sarą obowiązkowo! Nawet Pan Adrian z nami pokicał na sali 🤩Odwiedziła nas P. Paulina aby potańczyć z nami jazz i p....

BOHEMOWE MISTRZOSTWA 14-19.06.2021

BOHEMOWE MISTRZOSTWA 14-19.06.2021

Ten rok był bardzo trudny, ale nie mogliśmy nie przeprowadzić naszych bohemowych mistrzostw❗ Odbyły się zupełnie inaczej, w poszczególnych grupach, niektórych połączonych. Dziś ostatnie medale, po podliczeniu punktów z konkurencji, otrzymała akrobatyka w Białych...

Karnawał w BOHEMIE – Nocka dziecięca 13/14.02.2021.

Karnawał w BOHEMIE – Nocka dziecięca 13/14.02.2021.

Karnawał w Rio był, hmmmm???Na pewno kolorowy, gorący, ale również wyczerpujący!Na samym początku musieliśmy przygotować wyjątkowy strój Brazylijki, który pięknie poruszał się na zajęciach Samby z Panem Pawłem Tomaszewskim.Sambodrom porwał nasze biodra i nogi.Później...

Hip hopowy Karnawał w BOHEMIE – Nocka młodzieżowa

Hip hopowy Karnawał w BOHEMIE – Nocka młodzieżowa

Oj działo się u nas w ostatni weekend karnawału!Karnawałowe szaleństwa rozpoczęła z 12/13 lutego nocka młodzieżowa. Yo! Yo! Yo!W miniony piątek w naszej szkole odbyła się hip hopowa nocka taneczna.W wydarzeniu brały udział nasze ekipy z Białych Błot , Łochowa i...

Półkolonie zimowe 11, 13 i 15 stycznia 2021

Za oknem zimy w zasadzie już nie było, ale my na naszych spotkaniach podczas ferii zimowych, postawiliśmy na sporty zimowe. Były gry, harce, zabawy i Zimowa Olimpiada Sportowa. Nasi zawodnicy brali udział w trzech konkurencjach: bobsleje, biegi narciarskie oraz...

Spotkania Świąteczne – 23 grudnia 2020

Spotkania Świąteczne – 23 grudnia 2020

W tym roku nasze spotkania świąteczne musiały odbyć się w w mniejszych grupach, ale mimo to był to wspaniały czas dla nas wszystkich. ❤️Ile było uśmiechów😃 na buziach naszych dzieciaków, które mogły zaprezentować się przed rodzicami❤ Ile było radości 😍ze wspólnych...

Nocka Mikołajkowa dla dzieci 7-11 lat – 7 grudnia 2020

Nocka Mikołajkowa dla dzieci 7-11 lat – 7 grudnia 2020

🎅Dzieci starsze w noc mikołajkową postanowiły bardzo, bardzo ciężko pracować, aby dostać się do krainy Św. Mikołaja. 🎅Ozdabialiśmy sale taneczną własnoręcznie robionymi bombkami, uczyliśmy się też z Elfem i Śnieżynką tańców dla Św. Mikołaja. Było jazzowo, hip hopowo i...

Bal Mikołajkowy dla dzieci 2-6 lat

Bal Mikołajkowy dla dzieci 2-6 lat

Mikołajki, Mikołajki.Nasze maluchy Mikołaj odwiedził już w sobotę. Było naprawdę Mikołajowsko fajnie.Były zabawy, listy z zadaniami od Mikołaja, były śnieżki i Śnieżynka, praca w pocie czoła w fabryce prezentów i był On!!!Przyszedł, porozmawiał, obejrzał prace dzieci...

Nocka Hallowen 2020

Nocka Hallowen 2020

Tej nocy przenieśliśmy się w halloweenowy świat z wiedźmami, kościotrupami oraz innymi stworkami. 🤡👽🤖👻💀🧛‍♂️ Zabawy integracyjne pozwoliły naszym stworkom-potworkom lepiej się poznać. Po pewnym czasie stwierdzili, że jednak można się lubić 😁 Lockingowe tańce !!!!!!...

Bohema Summer Dance 2020

Bohema Summer Dance 2020

Ależ to był obóz! Miliony pompek, przysiadów, choreografii, improwizacji, rozgrzewek, basenów, kąpieli, zaśpiewanych piosenek, uśmiechów, a co najważniejsze umiejętności i wspomnień!  Dziękujemy wszystkim rodzicom i uczestnikom za zaufanie! Dziękujemy wspaniałej...

Nocka, nocka, to była nocka!

Nocka, nocka, to była nocka!

Uczestnicy nocki na pewno teraz śpią a my szybciutko chcemy Wam pokazać co się działo, a działo się naprawdę duuużo Paulina (hawajska dziewczyna, szeryf i upiór z opery), Agata (Carmen, Bruce Lee i Kleopatra), zabrały dzieciaki w tanczną podróż️ po świecie 🥳🥳🥳. Całość...

Święta już tuż, tuż…

Święta już tuż, tuż…

Świąteczny tydzień w Bohemie właśnie się skończył. Trzeba przyznać, że mamy baaardzo kreatywnych tancerzy i instruktorów 🙂 - były zabawy, - były życzenia, - były prezenty 🙂 Czas na święta !!!!! Do zobaczenia 7 stycznia 2020 roku !

Bal Mikołajkowy 2019

14 grudnia Mikołaj odwiedził nasze najmłodsze dzieciaczki i przybył na Bal Mikołajkowy Dzieci wraz z rodzicami przebyły długą i trudną drogę do Laponii. Jechały baaardzo zatłoczonym pociągiem, wędrowały przez zaspy, walczyły z potworami. W czasie tej podróży...

Nocka Mikołajkowa 7 grudnia 2019r.

Nocka Mikołajkowa 7 grudnia 2019r.

O naszych dzieciakach Mikołaj nie zapomniał i przybył 7 grudnia na bohemową Nockę Mikołajkową. Dzieci przywitał Elf, renifer i Pani Mikołajka 🙂 Po przybyciu wszystkich dzieci zaczęło się zabawowe szaleństwo. Były wyścigi reniferów, skaczące mikołajki z kulami...

Nocka HALLOWEEN

Nocka HALLOWEEN

Po zebraniu wszystkich dzieci rozpoczęliśmy wspólne zabawy integracyjne i animacje taneczne. Porobiliśmy pompki, pajacyki oraz uwolniliśmy energię podczas zumbowych wygibasów. Po tych ciężkich tańcach i zabawach był również lekki i przyjemny trening hip hopu z Panią...

Halloween 28.10- 8.11.2019

Halloween 28.10- 8.11.2019

 Bohemowe HALLOWEEN  W tym roku bawimy się na wszystkich zajęciach w ciągu 2 tygodni, a całą zabawę kończymy NOCKĄ HALLOWEENOWĄ, która odbędzie się 9 listopada 2019! Nockowe informacje: www.szkolabohema.pl/nocki-dla-dzieci-w-wieku-6-12-lat Więcej zdjęć już...

Trening hip hopu

Trening hip hopu

Po zebraniu wszystkich dzieci rozpoczęliśmy wspólne zabawy integracyjne i animacje taneczne. Porobiliśmy pompki, pajacyki oraz uwolniliśmy energię podczas zumbowych wygibasów. Po tych ciężkich tańcach i zabawach był również lekki i przyjemny trening hip hopu z Panią...

X Gala Taneczna Szkoły Tańca BOHEMA

X Gala Taneczna Szkoły Tańca BOHEMA

X Gala Taneczna Szkoły Tańca BOHEMA 16.06.2019   16 czerwca 2019 odbyła się jubileuszowa 10 Gala Taneczna, podczas której zaprezentowali się tancerze z ponad 40 grup z 5 oddziałów: Bydgoszcz Białe Błota Łochowo Szubin Pruszcz To było święto naszych tancerzy!...

III Mistrzostwa Szkoły Tańca BOHEMA

III Mistrzostwa Szkoły Tańca BOHEMA   w kategoriach SOLO i DUETY  15.06.2019 Ostatni weekend roku szkolnego w Bohemie zawsze wygląda tak samo, czyli taniec, taniec, taniec i jeszcze raz TANIEC! Wiecie, że my uwielbiamy nagradzać swoich tancerzy przez cały rok szkolny...

IX Gala TANECZNA Szkoły Tańca BOHEMA 17.06.2018

IX Gala TANECZNA Szkoły Tańca BOHEMA 17.06.2018

17 czerwca 2018 r. odbyła się IX Gala Taneczna Szkoły Tańca BOHEMA podczas której zaprezentowali się tancerze z oddziałów w Bydgoszczy, Białych Błotach, Łochowie, Szubinie i Pruszczu 🙂 Pokazy przygotowała nasza fantastyczna kadra instruktorka: <3 Paulina...

Nocka Jazz

Nocka Jazz

Tak bawiły się podczas nocki nasze tancerki z grup jazzowych. Śmiechom i zabawom nie było końca, bo o to właśnie chodzi w takich wydarzeniach! Nie od dziś wiadomo, że tancerze baaaaaaardzo dużo jedzą, więc podczas nocki musiały zawitać w nasze progi gigantyczne pizze,...

9 Gala Taneczna Bohemy 17.06.2018

9 Gala Taneczna Bohemy 17.06.2018

17 czerwca 2018 r. odbyła się IX Gala Taneczna Szkoły Tańca BOHEMA podczas której zaprezentowali się tancerze z oddziałów w Bydgoszczy, Białych Błotach, Łochowie, Szubinie i Pruszczu . Pokazy przygotowała nasza fantastyczna kadra instruktorka: Paulina Chorzelewska...

II Mistrzostwa Szkoły Tańca BOHEMA

II Mistrzostwa Szkoły Tańca BOHEMA

➡️ DEBIUTY NA START! ➡️ MISTRZOWIE NA START! <3 HIP HOP (solo, duety) <3 BREAK DANCE (solo) <3 DANCEHALL (solo, duety) <3 JAZZ i MODERN JAZZ (solo, duety) Dziękujemy tancerzom za piękne prezentacje, ich rodzicom za doping i świetną atmosferę i gratulujemy...

Dzień Mamy w Bohemie 26.05.2018

Dzień Mamy w Bohemie 26.05.2018

Kochamy nasze MAMY! W Bohemie świętowaliśmy DZIEŃ MAMY tak jak lubimy najbardziej, czyli aktywnie! 🙂 Wszystkim naszym tanecznym mamusiom składamy jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia 🙂 To dzięki Wam mamy przyjemność pracować z tak wspaniałymi młodymi i starszymi...

Dzień tańca w Szkole Podstawowej w Białych Błotach

Dzień tańca w Szkole Podstawowej w Białych Błotach

W środę 23 maja nasi tancerze zaprezentowali swoje umiejętności przed rówieśnikami w Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne'a w Białych Błotach 🙂 Występy przygotowali nasi fantastyczni instruktorzy:  Mariusz Procelewski Youkee <3 Paulina Chorzelewska  Ewelina...

Dance Meeting

Dance Meeting

W sobotę 27 stycznia w Kinoteatrze ADRIA odbył się nasz tradycyjny DANCE MEETING, czyli prezentacje wszystkich zespołów oraz solistów i duetów 🙂 Na scenie zaprezentowali się tancerze z oddziałów w Bydgoszczy, Białych Błotach, Łochowie, Szubinie i Pruszczu, których: -...

Winter ZUMBA Night 20.01.2018

Winter ZUMBA Night 20.01.2018

Baaaaardzo kobieca nocka zaserwowana przez Paweł Zumba Paczyński i gościnnym udziałem Paulina Chorzelewska 🙂 Duuuużo dobrego tańca i jeszcze więcej świetnej zabawy

WOŚP 14.01.2018 Bydgoszcz, Białe Błota, Szubin, Pruszcz

WOŚP 14.01.2018 Bydgoszcz, Białe Błota, Szubin, Pruszcz

Na Starym Rynku wystąpili: 1. Pretty Gyalz (danehall) 2. Solo Hip Hop: - Julia Drzymulska - Ala Dulińska - Oliwia Bąk - Nicole Pula - Tosia Morozow - Ola Roj 3. Gabi Łucejko (taniec orientalny) 4. Young Crew (dancehall) 5. Adam Buliński z ekipą (break dance) 6....

Winter ZUMBA Night

Winter ZUMBA Night

Baaaaardzo kobieca nocka zaserwowana przez Paweł Zumba Paczyński i gościnnym udziałem Paulina Chorzelewska 🙂 Duuuużo dobrego tańca i jeszcze więcej świetnej zabawy <3 20