Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

relacje z turniejów

Jesteśmy na etapie kreowania nowej witryny. Niebawem pojawi się więcej relacji z turniejów.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA „Raz Dwa Trzy With Me” 12.06.2021

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA „Raz Dwa Trzy With Me” 12.06.2021

Na turnieju zaprezentowały się nasze jazzowe grupy turniejowe 🤩 Na parkiecie walczyły SPLITY, MINI FOLLOW, duet Kinia z Leną oraz solistki Lenka, Roksana i Weronika. ❤️ Oto wyniki! 🥈 2 miejsce - SPLIT, kategoria ➡️ Jazz Dance Formacje, 9-11 lat, 🥉 3 miejsce - MINI...

FESTIWAL FALE LOKI KOKI 5-6. czerwca 2021

FESTIWAL FALE LOKI KOKI 5-6. czerwca 2021

Kolejny udany turniejowy weekend grupy SPLIT i jej instruktorki Pauliny Chorzelewskiej❗️ Na żywo, z publicznością i pełen emocji 🤩 Festiwal Fale Loki Koki w Bydgoszczy. Dzień 1 uważamy za udany 😊 Oto wyniki ❤️ 🥈 2 miejsce SPLIT, kategoria Stage Dance, Juveniles,...

ROZTAŃCZENI W CZTERECH ŚCIANACH 19.03.2021

ROZTAŃCZENI W CZTERECH ŚCIANACH 19.03.2021

Za oknem w końcu wiosna, to i my przybywamy z dobrą informacją❗Wielkie gratulacje dla Alicji Borkowskiej za zajęcie III miejsca w konkursie " Roztańczeni w czterech ścianach " w kategorii Street Dance Solo 16 +, organizowanego przez Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji...

RUDOLF – FESTIWAL ONLINE 19.12.2020

RUDOLF – FESTIWAL ONLINE 19.12.2020

Taki wspaniały prezent zrobiła sobie na gwiazdkęgrupa Jazz Point Junior‼ ‼ ‼19 grudnia dziewczyny startowały w Festiwalu Tanecznym Online Rudolf‼Z radością ogłaszamy, że zdobyły:🥇 Jazz Point w kategorii formacje jazz 12-13l.🥈Pola Hardy w kategorii jazz solo...

United Dance Arena „UDA” Ogólnopolski Turniej Tańca

United Dance Arena „UDA” Ogólnopolski Turniej Tańca

Mamy to !!!Dobre wiesci z "UDA",Mogilno 1.03.2020Nasze dwie grupy jazzowe, "Follow"z Bialych Błot" i "Jazz Point 1" z Bydgoszczy rozpoczęły zmagania turniejowe 2020.Z pierwszego startu wracjają z nagrodami !Gratulacje dla obu formacji i ich trenerki Necolette...

Międzynarodowe Zawody SPECIAL GYAL UNIVERSE w Paryżu

Międzynarodowe Zawody SPECIAL GYAL UNIVERSE w Paryżu

❌❌❌ Paulina Wiszowata ❌❌❌Międzynarodowe Zawody SPECIAL GYAL UNIVERSE w Paryżuw dn. 30.11-1.12.2019r.. ❌Pojechała i wygrała główną kategorię !!!!❌1 miejsce - SPECIAL GYAL UNIVERSE 2020(kategoria 1vs1)2 miejsce - SOCA QUEEN UNIVERSE 2020 (finał). Eliminacje do zawodów...

MISTRZOWIE ŚWIATA

MISTRZOWIE ŚWIATA

Tak, tak, tak, nasza cudowna filigranowa instruktorka latino solo – Jolanta Popa ma moc !!! W dniu 5 grudnia 2019 na Ballroom Dance Championships w Dablinie zdobyła wraz ze swoim partnerem tanecznym i życiowym. MISTRZOSTWO ŚWIATA w kat. Over 50. Jolu, Krzysiu wielkie...

I Ogólnopolski Festiwal Tańca w Pniewach 30.11.2019

I Ogólnopolski Festiwal Tańca w Pniewach 30.11.2019

Mamy następne podium naszej instruktorki i jej wychowanki !!!30.11.2019 odbył się I Ogólnopolski Festiwal Tańca w Pniewach.Necolette Chylińska, nasza cudowna instruktorka stylu jazz, zdobyła:Nagrodę Główną !!! w kat. solo 26+ latBardzo cieszymy się, że nasza kadra...

Kolejny sukces naszego instruktora !

Kolejny sukces naszego instruktora !

Nasza wspaniała instruktorka latino Jolanta Popa nie schodzi z podium !!! W dniach 17-18 listopada wytańczyła ze swoim partnerem: - MISTRZOSTWO POLSKI w tańcach latino w (senior 3)🥇uzyskując najwyższą klasę taneczna Soraz- 3 miejsce🥉w kategorii senior 2 Bardzo się...

Mistrzostwa Świata WADF

Mistrzostwa Świata WADF

Nasi tancerze podczas Mistrzostw Świata WADF, które odbyły się w Płocku 11-13 października zdobyli 2 tytuły II VICEMISTRZÓW ŚWIATA  Jesteśmy z Was niesamowicie dumni i baaaardzo dziękujemy za te wszystkie godziny spędzone na sali, próby, dodatkowe zjazdy i Waszą...

Ogólnopolskie Mistrzostwa Tańca ZACHODNIE ZDERZENIE 2019

Ogólnopolskie Mistrzostwa Tańca ZACHODNIE ZDERZENIE 2019

Ogólnopolskie Mistrzostwa Tańca ZACHODNIE ZDERZENIE 9.06.2019 Poznań Wyniki Ogólnopolskich Mistrzostw Tańca ZACHODNIE ZDERZENIE, które odbyły się 9 czerwca w Poznaniu 😍 14 miejsc na podium zdobyli nasi wspaniali tancerze z Bydgoszczy, Łochowa i Szubina ❤️...

Dance Tribute i Fale Loki Koki Dance Festival

Dance Tribute i Fale Loki Koki Dance Festival

Dance Tribute i Fale Loki Koki Dance Festival 21.05-1.06.2019 Bydgoszcz 31 maja nasi tancerze wzięli udział w zawodach Dance Tribute, a 1 czerwca zmagali się na Fale Loki Koki Dance Festival. Zestawienie wyników Hip hop debiuty do 8 lat: 3 miejsce Scamper Kids 4...

I Ogólnopolski Turniej Tańca BUT-ek

I Ogólnopolski Turniej Tańca BUT-ek

I Ogólnopolski Turniej Tańca BUT-EK BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA - EDYCJA KIDS 18.05.2019 Bydgoszcz Kolejny turniej za nami, świetna zabawa, dużo śmiechu i super prezentacje taneczne! Zestawienie wyników Jazz solo 4 miejsce Rozalia Baumgart 5-6 lat wyróżnienie Pola...

XIV OTTN SOLO DUET

XIV OTTN SOLO DUET

XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego SOLO DUET 11-13.05.2019 Bydgoszcz Zestawienie wyników Solo jazz 9 miejsce - Weronika Błażejewska Duety jazz 4 miejsce - Agata Deżakowska i Alicja Kowalska 6 miejsce - Hania Chojnacka i Patrycja Pieszczyńska 7 miejsce -...

VI Ogólnopolski Turniej Tańca BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA

VI Ogólnopolski Turniej Tańca BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA

VI Ogólnopolski Turniej Tańca BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA 12-14.04.2019 Zestawienie wyników w kategorii HIP HOP Hip hop solo do 8 lat: 7 miejsce Kinga Chruścicka Hip hop duety do 8 lat: 3 miejsce Agata Smędzik i Wiktoria Żabka 5 miejsce Aleksandra Woszczyńska i...

VII Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych „Dance Group”

VII Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych „Dance Group”

VII Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych „Dance Group” 6.04.2019 Gdańsk Wczoraj podium w Łebie, dzisiaj Gdańsk, i ponownie na podium !!! Zespół Jazz Point miał bardzo intensywny, ale owocny weekend 🧡 Zestawienie wyników Solo jazz pow. 15 lat: 1 miejsce Monika...

VI Ogólnopolski Festiwal Sztuki Baletowej 

VI Ogólnopolski Festiwal Sztuki Baletowej 

VI Ogólnopolski Festiwal Sztuki Baletowej  6.04.2019 Łeba Nasze jazzowe tancerki wzięły udział w VI Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Baletowej w Łebie. Zestawienie wyników Solo jazz do 8 lat: 1 miejsce Milena Kozłowska 4 miejsce Maja Wachowicz  6 miejsce Patrycja...

XVIII KONFRONTACJE ZESPOŁÓW TANECZNYCH

XVIII KONFRONTACJE ZESPOŁÓW TANECZNYCH

XVIII Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Tanecznych 24.02.2018 Bydgoszcz Wielka wygrana naszych zespołów!!! Zestawienie wyników ✔ kategoria TANIEC WSPÓŁCZESNY ➡️ wiek 7-12 lat NAGRODA GŁÓWNA - SPLIT wyróżnienie - Mini Follow Kids wyróżnienie - Mini Follow  ➡️ wiek...

Wiosenne Fanaberie Gniezno

Wiosenne Fanaberie Gniezno

Wiosenne Fanaberie 23.03.2019 Gniezno Zestawienie wyników Solo hip hop 7-11 lat: 3 miejsce Julia Makowska 4 miejsce Julia Maciejewska Solo hip hop 12-15 lat: 2 miejsce Wiktoria Lewandowska 6 miejsce Oliwia Bąk Duety hip hop 7-11 lat: 3 miejsce Julia Bachowska i Oliwia...

Mistrzostwa Polski WADF Białe Błota

Mistrzostwa Polski WADF Białe Błota

  Mistrzostwa Polski WADF 28-31.03.2019 Białe Błota Nasze najmłodsze jazzowe gwiazdy znów wywalczyły pierwszą lokatę i zdobyły tytuł ‼️‼️ MISTRZA POLSKI ‼️‼️ w kategorii formacje showcase do 8 lat! Pełne zestawienie wyników: 1 miejsce - Mini Follow (jazz dance...

Turniej CHANCE FOR DANCE Toruń

Turniej CHANCE FOR DANCE Toruń

  Chance for Dance 17.03.2019 Toruń Zestawienie wyników HIP HOP SOLO - maluszki 2 miejsce - Julia Maciejewska 3 miejsce - Kinga Chruścicka 4 miejsce - Wiktoria Żabka 5 miejsce - Olek Matuszak HIP HOP SOLO - dzieci 1 3 miejsce - Dobrochna Anhalt HIP HOP SOLO -...

VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń

VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń

VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego 9-10.03.2019 Choceń Zestawienie wyników SOLO 2 miejsce - Julia Maciejewska (do 8 lat) 4 miejsce - Julia Makowska (9-11 lat) DUETY  3 miejsce - Wiki Żabka i Agata Smędzik (do 8 lat) MINI FORMACJE 5 miejsce - Bulletproof (15+...

Ogólnopolski Konkurs Tańca „Taneczne Miraże” 

Ogólnopolski Konkurs Tańca „Taneczne Miraże” 

Ogólnopolski Konkurs Tańca „Taneczne Miraże”  09.03.2019 Bydgoszcz Zestawienie wyników Formacje: 2 miejsce - Mini Follow (do 9 lat) 3 miejsce - Follow (12-13 lat) 4 miejsce - Jazz Point (16+ lat) 5 miejsce - Split (10-11 lat) 6 miejsce - JAZZ Point 2 (14-15 lat) Solo:...

I Turniej Tańca NIEZŁE SNOW

I Turniej Tańca NIEZŁE SNOW

I Turniej Tańca NIEZŁE SNOW 15.12.2018 Łódź Mamy wyniki I Turnieju Tańca NIEZŁE SNOW, który odbył się 15 grudnia 2018 r. w Łodzi. Organizatorem była nasza zaprzyjaźniona Szkoła Tańca FAMILY DANCE oraz Janusz Wielgosz, a kierownikiem niezawodny, znany i uwielbiany...

Fale Loki Koki Dance Festival

Fale Loki Koki Dance Festival

Fale Loki Koki Dance Festival 9-10.06.2018 Bydgoszcz Mamy wyniki z Festivalu FALE LOKI KOKI <3 Grupy naszych instruktorów Paulina Chorzelewska, Natalia Wierzbicka i Mariusz Procelewski Youkee już zatańczyły i zdobyły świetne lokaty! Zestawienie wyników 1 miejsce -...

Mistrzostwa Europy WADF

Mistrzostwa Europy WADF

Mistrzostwa Europy WADF 15.06.2018 Szczecin Przedstawiamy wyniki dzisiejszych Mistrzostw Europy WADF w Szczecinie, w których startowała Necolette Chylińska wraz z naszymi białobłockimi tancerkami z grupy MINI FOLLOW KIDS oraz solistkami i duetami z grupy FOLLOW 🙂 1...

Fale Loki Koki Dance Festival

Fale Loki Koki Dance Festival

Fale Loki Koki Dance Festival Mamy wyniki z Festivalu FALE LOKI KOKI <3 Grupy naszych instruktorów Paulina Chorzelewska, Natalia Wierzbicka i Mariusz Procelewski Youkee już zatańczyły i zdobyły świetne lokaty! 1 miejsce - Yoda MINI (debiuty do 8 lat hip hop mini...

XIII Ogólnopolski Turniej Tańca SOLO DUET

XIII Ogólnopolski Turniej Tańca SOLO DUET

XIII Ogólnopolski Turniej Tańca SOLO DUET 21-22.04.2019 Zestawienie wyników Hip Hop solo 1 miejsce - Nolina Kaczorowska (10-13 lat) 3 miejsce - Julia Drzymulska (14-16 lat) 4 miejsce - Julia Makowska (10-13 lat) 5 miejsce - Mariusz Szydło (14-16 lat) Hip Hop duety 1...

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego BRODNICA 8.04.2018

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego BRODNICA 8.04.2018

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego 8.04.2018 BRODNICA WOOOOOOW!!! Natalia Wierzbicka i jej bydgoska grupa BULLETPROOF startowali dziś w Brodnicy i ... znów mamy złoto! HIP HOP SOLO 12-15 lat 1 miejsce - Mariusz Szydło HIP HOP DUETY 12-15 lat 2 miejsce -...

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Brodnica 7.04.2018

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Brodnica 7.04.2018

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego 7.04.2018 Brodnica  Nicolette Chylińska wraz z tancerkami z białobłockiej grupy FOLLOW wywalczyły dziś następujące miejsca: JAZZ SOLO DO 11 LAT 1 miejsce - Weronika Błażejewska JAZZ DUETY 12-15 LAT 6 miejsce - Alicja Słoma i...

Ogólnopolskie Mistrzostwa Tańca ZACHODNIE ZDERZENIE

Ogólnopolskie Mistrzostwa Tańca ZACHODNIE ZDERZENIE

Ogólnopolskie Mistrzostwa Tańca ZACHODNIE ZDERZENIE 7.04.2018 Poznań Tancerze z Łochowa i Szubina pod kierownictwem Martyna Bitner podbijają dziś poznańskie parkiety! Zestawienie wyników HIP HOP FORMACJE 12-15 LAT 1 miejsce - BEAT FREAKS HIP HOP MINI FORMACJE 12-15...

XIX OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „O PUCHAR KUJAW I POMORZA”

XIX OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „O PUCHAR KUJAW I POMORZA”

XIX OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA "O PUCHAR KUJAW I POMORZA" 22-24.03.2018 Białe Błota Bydgoska grupa BULLETPROOF, której trenerką jest Natalia Wierzbicka wzięła udział w XIX OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU TAŃCA "O PUCHAR KUJAW I POMORZA" oraz Mistrzostwach Polski WADF i...

Turniej Tańca WIOSENNE FANABERIE Gniezno

Turniej Tańca WIOSENNE FANABERIE Gniezno

Turniej Tańca WIOSENNE FANABERIE Gniezno Dziś Natalia Wierzbicka wraz z tancerzami z bydgoskiej grupy BULLETPROOF (Adam Szydło, Mariusz Szydło, Julia Drzymulska, Alicja Dulińska, Agnieszka Preuss, Oliwia Bąk, Piotr Nowicki, Olgierd Wawrzyniak, Laura Jasik i innymi)...