Białe Błota, Łochowo, Szubin tel. 601 448 034 | Bydgoszcz, Pruszcz tel. 601 448 045 recepcja@szkolabohema.pl

relacje z turniejów

Jesteśmy na etapie kreowania nowej witryny. Niebawem pojawi się więcej relacji z turniejów.

BUT 12-14.04.2019

VI Ogólnopolski Turniej Tańca BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA 12-14.O4.2019 Hip hop solo do 8 lat: 7 miejsce Kinga Chruścicka Hip hop duety do 8 lat: 🥉3 miejsce Agata Smędzik i Wiktoria Żabka 5 miejsce Aleksandra Woszczyńska i Magdalena Jeziorska 6 miejsce Kinga...

OFFT „Dance group” 2019 Gdańsk

  Wczoraj podium w Łebie, dzisiaj Gdańsk, i ponownie na podium !!! Zespół Jazz Point miał bardzo intensywny, ale owocny weekend 🧡 Solo jazz pow. 15 lat: 🥇 1 miejsce Monika Guentzel Duety jazz pow. 15 lat: 🥈 2 miejsce Klaudia Pawlewska i...

Festiwal Baletowy Łeba

Dziś, 6 kwietnia nasze jazzowe tancerki wzięły udział w VI Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Baletowej w Łebie 🤩 a tak prezentują się wszystkie wyniki: Solo jazz do 8 lat: 🥇 1 miejsce Milena Kozłowska  4 miejsce...

Mistrzostwa Polski WADF Białe Błota

Nasze najmłodsze jazzowe gwiazdy znów wywalczyły pierwszą lokatę i zdobyły tytuł ‼️‼️MISTRZA POLSKI ‼️‼️ w kategorii formacje showcase do 8 lat! Gratulujemy tancerkom z białobłockiej grupy MINI FOLLOW oraz ich trenerce Nicolette Chylińskiej ️ Pełne zestawienie...

Turniej CHANCE FOR DANCE Toruń

  Przedstawiamy nasze dzisiejsze wyniki na turnieju Chance for Dance 2019 w Toruniu 🏼 HIP HOP SOLO - maluszki 🥈2 miejsce - Julia Maciejewska 🥉3 miejsce...

OTT Choceń

SOLO 🥈2 miejsce - Julia Maciejewska (do 8 lat) ️4 miejsce - Julia Makowska (9-11 lat) DUETY  🥉3 miejsce - Wiki Żabka i Agata Smędzik (do 8 lat) MINI FORMACJE 5 miejsce - Bulletproof (15+ lat)...

Taneczne Miraże Bydgoszcz

Mamy już wyniki naszych tancerzy z dzisiejszych Tanecznych Miraży ️️️ Formacje: 2 miejsce - Mini Follow (do 9 lat) 3 miejsce - Follow (12-13 lat) 4 miejsce - Jazz Point (16+ lat) 5 miejsce - Split (10-11 lat) 6 miejsce - JAZZ Point 2...

Niezłe Snow

Mamy wyniki I Turnieju Tańca NIEZŁE SNOW, który odbył się 15 grudnia 2018 r. w Łodzi. Organizatorem była nasza zaprzyjaźniona Szkoła Tańca FAMILY DANCE oraz Janusz Wielgosz, a kierownikiem niezawodny, znany i uwielbiany przez bohemowych tancerzy Przemysław...

Mistrzostwa Europy WADF 15.06.2018

Przedstawiamy wyniki dzisiejszych Mistrzostw Europy WADF w Szczecinie, w których startowała Necolette Chylińska wraz z naszymi białobłockimi tancerkami z grupy MINI FOLLOW KIDS oraz solistkami i duetami z grupy FOLLOW 🙂  1 miejsce ‼️ MISTRZ EUROPY ‼️ <3 - Mini...

Fale Loki Koki Dance Festival

Mamy wyniki z Festivalu FALE LOKI KOKI <3 Grupy naszych instruktorów Paulina Chorzelewska, Natalia Wierzbicka i Mariusz Procelewski Youkee już zatańczyły i zdobyły świetne lokaty!  1 miejsce - Yoda MINI (debiuty do 8 lat hip hop mini formacje)  1 miejsce - Masters...

XIII Ogólnopolski Turniej Tańca SOLO DUET

Mamy dla Was już wszystkie wyniki  Martyna Bitner, Natalia Wierzbicka i Mariusz Procelewski składają wieeeeeeeeelkieeeeeeeeee gratulacje wszystkim dzisiejszym tancerzom! Hip Hop solo 1 miejsce - Nolina Kaczorowska (10-13 lat) 4 miejsce - Julia Makowska (10-13 lat) 🥇3...

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego BRODNICA 8.04.2018

WOOOOOOW!!! Natalia Wierzbicka i jej bydgoska grupa BULLETPROOF startowali dziś w Brodnicy i ... znów mamy złoto! HIP HOP SOLO 12-15 lat 1 miejsce - Mariusz Szydło HIP HOP DUETY 12-15 lat 2 miejsce - Mariusz Szydło i Adam Szydło HIP HOP FORMACJE 15+ lat 5 miejsce -...

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Brodnica 7.04.2018

Necolette Chylińska wraz z tancerkami z białobłockiej grupy FOLLOW wywalczyły dziś następujące miejsca: JAZZ SOLO DO 11 LAT 1 miejsce - Weronika Błażejewska JAZZ DUETY 12-15 LAT 6 miejsce - Alicja Słoma i Kinga Krajewska JAZZ DUETY 15+ LAT 4...

Mistrzostwa Tańca ZACHODNIE ZDERZENIE 7.04.2018

Tancerze z Łochowa i Szubina pod kierownictwem Martyna Bitner podbijają dziś poznańskie parkiety   WYNIKI  HIP HOP FORMACJE 12-15 LAT  1 miejsce - BEAT FREAKS HIP HOP MINI FORMACJE 12-15 LAT  2 miejsce - B'Crew  3 miejsce - Scamper HIP HOP DUETY 12-15 LAT 2 miejsce...

XIX OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA “O PUCHAR KUJAW I POMORZA”

Bydgoska grupa BULLETPROOF, której trenerką jest Natalia Wierzbicka wzięła udział w XIX OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU TAŃCA "O PUCHAR KUJAW I POMORZA" oraz Mistrzostwach Polski WADF i zdobyła następujące wyniki: HIP HOP SOLO Julia Drzymulska 1/2 finału Mariusz Szydło 1/2...

Turniej Tańca WIOSENNE FANABERIE Gniezno

Dziś Natalia Wierzbicka wraz z tancerzami z bydgoskiej grupy BULLETPROOF (Adam Szydło, Mariusz Szydło, Julia Drzymulska, Alicja Dulińska, Agnieszka Preuss, Oliwia Bąk, Piotr Nowicki, Olgierd Wawrzyniak, Laura Jasik i innymi) wybrała się na podbój gnieźnieńskich...