Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Relacje z warsztatów

Jesteśmy na etapie kreowania nowej witryny. Niebawem pojawi się więcej relacji z warsztatów.

SO GOOD WORKSHOPS vol.11

SO GOOD WORKSHOPS vol.11

Co tu dużo pisać:  Rewelacyjne warsztaty! Zuzanna Świderska, Tomasz Zbącki, Tancerze. BAAARDZO DZIĘKUJEMY!

SO GOOD WORKSHOPS vol.10 – 5-6.11.2022

SO GOOD WORKSHOPS vol.10 – 5-6.11.2022

💥5.11- JAZZ 💥 !Dzię-ku-je-my! Katarzyna Mieczkowska 🧡 Monika Grzesik🧡 Pełna profeska i piękne choreografię!   💥6.11- DANCEHALL💥 Dużo kroczków, dużo wiedzy i dużo tańcowania Wasze zaangażowanie sięgało zenitu! @kasiajukowska 🧡 @qg_monsta 🧡 Tancerze 🧡 Dziękujemy!...

So Good Workshops vol. 9 – 25-26.06.2022

So Good Workshops vol. 9 – 25-26.06.2022

So Good Workshops vol. 9 - 25-26.06.2022 Najlepsze rozpoczęcie wakacji?! WARSZTATY TANECZNE!!!    Dzień 1  Jazz z Basią i Karolem naprawdę rozgrzał nasze sale taneczne!  Dziękujemy Wam za tak pozytywną energię i przekazaną wiedzę.    Tancerze❗ Dziękujemy za...

SO GOOD WORKSHOPS vol. 8

SO GOOD WORKSHOPS vol. 8

I dzień - JAZZ JAZZ JAZZ🧡 Dziękujemy Adrianna Patlaszynska i Igor Leonik za niesamowite warsztaty i mnóstwo energii!💥

SO GOOD WORKSHOPS vol. 7.

SO GOOD WORKSHOPS vol. 7.

Dzisiaj królował DANCEHALL i HIP HOP! Ogień, petarda i mnóstwo energii! Dziękujemy warsztatowcom za przekazanie wiedzy, umiejętności i tak pozytywnej energii🤩 Kolejna edycja warsztatów już 26-27.02.2022! Zarezerwujcie sobie ten termin Więcej zdjęć na naszym fanpage na...

WARSZTATY „SO GOOD WORKSHOP” VOL.6 19/20.06.2021

WARSZTATY „SO GOOD WORKSHOP” VOL.6 19/20.06.2021

W sobotę i niedzielę w naszej szkole odbyły się warsztaty SO GOOD WORKSHOPS vol. 6, W sobotę odbył się blok JAZZ Warsztaty odbyły się w dwóch grupach wiekowych, do 12 lat i powyżej 12 lat. Cała fotorelacja na fanpage SO GOOD Workshops Był ogień, był ogrom wiedzy i...

SO GOOD WORKSHOPS” VOL.5

SO GOOD WORKSHOPS” VOL.5

W dniach 23-24.01 2021 odbyły się taaakie dobre warsztaty "SO GOOD WORKSHOPS" VOL.5Warsztaty poprowadzili:Jazz: Jakub Muńko, Agata Stachowiak, Włodek Kłobycz;Dancehall: Paulina Wiszowata. Magda Mieczkowska, Patryk Wyskocki;Hip Hop: Julia Dolacka, Piotr Polarski,...

JAZZ NON STOP

JAZZ NON STOP

Za nami warsztaty z niesamowitą Kalina Porazińska <3 Troszkę wycisk nam dała, ale my wiemy, że to z miłości 😀 Polecamy się z kolejnymi warsztatami już 27 stycznia o godz. 9:00 🙂

HIP HOP NON STOP

HIP HOP NON STOP

Michał Kaczorex Kaczorowski dziś rozgrzał naszych tancerzy do takiego stopnia, że głowy parują 🙂 SZTOS warsztaty <3 Jak wiadomo, z człowiekiem z telewizora zdjęcie być musi, a więc prosimy bardzo!

JAZZ NON STOP

JAZZ NON STOP

W miniony weekend odbyły się kolejne warsztaty z cyklu Jazz Non Stop. Było twórczo 🙂

HIP HOP NON STOP

HIP HOP NON STOP

Z odległego Legionowa przyjechał dziś TolekBeatz / Paweł "Tolek" Tolak i poprowadził dla naszych tancerzy niesamowicie uskrzydlające warsztaty! Głowy wybuchały, ciało nie nadążało, ale my się nie poddajemy i wszystko opanujemy! Dzięki wielkie Paweł Tolak!...

SO GOOD Workshops vol. 4 – JAZZ

SO GOOD Workshops vol. 4 – JAZZ

Dziś na sali króluje JAZZ autorstwa niezastąpionego Króla Macedonii Jakub Muńko 🙂 Humory dopisują, nogi harcują, ręce pracują, czyli wszystko jest dokładnie tak jak być powinno!

SO GOOD Workshops vol.4 – DANCEHALL

SO GOOD Workshops vol.4 – DANCEHALL

To było mega gorące 5 godzin! OGIEŃ! Mateusz Nowak i jego jamajski dancehall rozgrzał szkołę do czerwoności 🙂 Takie warsztaty to zdecydowanie SZTOS! Polecamy współpracę i już się nie możemy doczekać kolejnego spotkania! Były najnowsze kroki, były choreografie i 2...

SO GOOD Workshops vol. 4 – HIP HOP

SO GOOD Workshops vol. 4 – HIP HOP

Ależ to było dobre spotkanie! Fantastyczna i zawsze pełna mocy (mimo 7 godzinnej podróży w środku nocy do Bydgoszczy) Klaudia Antos poprowadziła 3 classy, z których każda była super, łał i niesamowita! Pojawiły się łzy wzruszenia, była mowa motywacyjna, ale przede...

HIP HOP NON STOP

HIP HOP NON STOP

W ten piękny sobotni poranek Ewulin Tst w ramach cyklu warsztatów HIP HOP NON STOP vol.2 doskonaliła umiejętności naszych tancerzy z grup turniejowych. Jak widać mimo litrów potu wylanych na sali humory dopisywały! Co musimy zapamiętać? Przestrzeń! Słuchamy muzyki! OD...

HIP HOP NON STOP

HIP HOP NON STOP

Przyjechał do Bohemy wujek Wojtek WoCo Krawczuk i znów się dzieci pomęczyły 😀 Cóż to były za partery 🙂 Wujku! Dziękujemyyyyy <3

HIP HOP NON STOP

HIP HOP NON STOP

Monika Łaskarzewska bardziej znana jako ŻUREK (lub barszcz jeśli się komuś pomyli) zrobiła niesamowite warsztaty 🙂 Oprócz tańca uczestnicy uczyli się również śpiewu i języka hiszpańskiego! 😀 Piękny weekend za nami! Do szybkiego zobaczenia <3

HIP HOP NON STOP

HIP HOP NON STOP

Ryfa przyjechała , warsztaty poprowadziła, głowę otworzyła 🙂 Pośpiewali, potańczyli, dobre skille zrobili 🙂

SO GOOD Workshops vol. 3

W listopadowy weekend do Bydgoszczy przyjechali najlepsi z najlepszych, aby poprowadzić kolejne TAAAAKIE DOOOBRE warsztaty! Jazz - Natalia Madejczyk Dancehall - Kasia Jukowska Hip Hop - Klaudia Antos