Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Relacje z warsztatów

Jesteśmy na etapie kreowania nowej witryny. Niebawem pojawi się więcej relacji z warsztatów.

SO GOOD WORKSHOPS vol.10 – 5-6.11.2022

SO GOOD WORKSHOPS vol.10 – 5-6.11.2022

💥5.11- JAZZ 💥 !Dzię-ku-je-my! Katarzyna Mieczkowska 🧡 Monika Grzesik🧡 Pełna profeska i piękne choreografię!   💥6.11- DANCEHALL💥 Dużo kroczków, dużo wiedzy i dużo tańcowania Wasze zaangażowanie sięgało zenitu! @kasiajukowska 🧡 @qg_monsta 🧡 Tancerze 🧡 Dziękujemy!...

So Good Workshops vol. 9 – 25-26.06.2022

So Good Workshops vol. 9 – 25-26.06.2022

So Good Workshops vol. 9 - 25-26.06.2022 Najlepsze rozpoczęcie wakacji?! WARSZTATY TANECZNE!!!    Dzień 1  Jazz z Basią i Karolem naprawdę rozgrzał nasze sale taneczne!  Dziękujemy Wam za tak pozytywną energię i przekazaną wiedzę.    Tancerze❗ Dziękujemy za...

SO GOOD WORKSHOPS vol. 8

SO GOOD WORKSHOPS vol. 8

I dzień - JAZZ JAZZ JAZZ🧡 Dziękujemy Adrianna Patlaszynska i Igor Leonik za niesamowite warsztaty i mnóstwo energii!💥

SO GOOD WORKSHOPS vol. 7.

SO GOOD WORKSHOPS vol. 7.

Dzisiaj królował DANCEHALL i HIP HOP! Ogień, petarda i mnóstwo energii! Dziękujemy warsztatowcom za przekazanie wiedzy, umiejętności i tak pozytywnej energii🤩 Kolejna edycja warsztatów już 26-27.02.2022! Zarezerwujcie sobie ten termin Więcej zdjęć na naszym fanpage na...

WARSZTATY „SO GOOD WORKSHOP” VOL.6 19/20.06.2021

WARSZTATY „SO GOOD WORKSHOP” VOL.6 19/20.06.2021

W sobotę i niedzielę w naszej szkole odbyły się warsztaty SO GOOD WORKSHOPS vol. 6, W sobotę odbył się blok JAZZ Warsztaty odbyły się w dwóch grupach wiekowych, do 12 lat i powyżej 12 lat. Cała fotorelacja na fanpage SO GOOD Workshops Był ogień, był ogrom wiedzy i...

SO GOOD WORKSHOPS” VOL.5

SO GOOD WORKSHOPS” VOL.5

W dniach 23-24.01 2021 odbyły się taaakie dobre warsztaty "SO GOOD WORKSHOPS" VOL.5Warsztaty poprowadzili:Jazz: Jakub Muńko, Agata Stachowiak, Włodek Kłobycz;Dancehall: Paulina Wiszowata. Magda Mieczkowska, Patryk Wyskocki;Hip Hop: Julia Dolacka, Piotr Polarski,...

JAZZ NON STOP

JAZZ NON STOP

Za nami warsztaty z niesamowitą Kalina Porazińska <3 Troszkę wycisk nam dała, ale my wiemy, że to z miłości 😀 Polecamy się z kolejnymi warsztatami już 27 stycznia o godz. 9:00 🙂

HIP HOP NON STOP

HIP HOP NON STOP

Michał Kaczorex Kaczorowski dziś rozgrzał naszych tancerzy do takiego stopnia, że głowy parują 🙂 SZTOS warsztaty <3 Jak wiadomo, z człowiekiem z telewizora zdjęcie być musi, a więc prosimy bardzo!

JAZZ NON STOP

JAZZ NON STOP

W miniony weekend odbyły się kolejne warsztaty z cyklu Jazz Non Stop. Było twórczo 🙂

HIP HOP NON STOP

HIP HOP NON STOP

Z odległego Legionowa przyjechał dziś TolekBeatz / Paweł "Tolek" Tolak i poprowadził dla naszych tancerzy niesamowicie uskrzydlające warsztaty! Głowy wybuchały, ciało nie nadążało, ale my się nie poddajemy i wszystko opanujemy! Dzięki wielkie Paweł Tolak!...

SO GOOD Workshops vol. 4 – JAZZ

SO GOOD Workshops vol. 4 – JAZZ

Dziś na sali króluje JAZZ autorstwa niezastąpionego Króla Macedonii Jakub Muńko 🙂 Humory dopisują, nogi harcują, ręce pracują, czyli wszystko jest dokładnie tak jak być powinno!

SO GOOD Workshops vol.4 – DANCEHALL

SO GOOD Workshops vol.4 – DANCEHALL

To było mega gorące 5 godzin! OGIEŃ! Mateusz Nowak i jego jamajski dancehall rozgrzał szkołę do czerwoności 🙂 Takie warsztaty to zdecydowanie SZTOS! Polecamy współpracę i już się nie możemy doczekać kolejnego spotkania! Były najnowsze kroki, były choreografie i 2...

SO GOOD Workshops vol. 4 – HIP HOP

SO GOOD Workshops vol. 4 – HIP HOP

Ależ to było dobre spotkanie! Fantastyczna i zawsze pełna mocy (mimo 7 godzinnej podróży w środku nocy do Bydgoszczy) Klaudia Antos poprowadziła 3 classy, z których każda była super, łał i niesamowita! Pojawiły się łzy wzruszenia, była mowa motywacyjna, ale przede...

HIP HOP NON STOP

HIP HOP NON STOP

W ten piękny sobotni poranek Ewulin Tst w ramach cyklu warsztatów HIP HOP NON STOP vol.2 doskonaliła umiejętności naszych tancerzy z grup turniejowych. Jak widać mimo litrów potu wylanych na sali humory dopisywały! Co musimy zapamiętać? Przestrzeń! Słuchamy muzyki! OD...

LATINO SOLO z Jurijem Żurajewem

LATINO SOLO z Jurijem Żurajewem

Dziś była w Bohemie baaardzo gorąca niedziela 🙂 za sprawą Jurija, który poprowadził fantastyczne warsztaty latino solo. Już nie możemy doczekać się następnej edycji 🙂

HIP HOP NON STOP

HIP HOP NON STOP

Przyjechał do Bohemy wujek Wojtek WoCo Krawczuk i znów się dzieci pomęczyły 😀 Cóż to były za partery 🙂 Wujku! Dziękujemyyyyy <3

HIP HOP NON STOP

HIP HOP NON STOP

Monika Łaskarzewska bardziej znana jako ŻUREK (lub barszcz jeśli się komuś pomyli) zrobiła niesamowite warsztaty 🙂 Oprócz tańca uczestnicy uczyli się również śpiewu i języka hiszpańskiego! 😀 Piękny weekend za nami! Do szybkiego zobaczenia <3

HIP HOP NON STOP

HIP HOP NON STOP

Ryfa przyjechała , warsztaty poprowadziła, głowę otworzyła 🙂 Pośpiewali, potańczyli, dobre skille zrobili 🙂

SO GOOD Workshops vol. 3

SO GOOD Workshops vol. 3

W listopadowy weekend do Bydgoszczy przyjechali najlepsi z najlepszych, aby poprowadzić kolejne TAAAAKIE DOOOBRE warsztaty! Jazz - Natalia Madejczyk Dancehall - Kasia Jukowska Hip Hop - Klaudia Antos