Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Relacje z wydarzeń

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzeń organizowanych przez Szkołę Tańca Bohema w Bydgoszczy.

Relacje z imprez i koncertów

Chcesz zobaczyć pozostałe relacje z wydarzeń?

Półkolonie zimowe 11, 13 i 15 stycznia 2021

Półkolonie zimowe 11, 13 i 15 stycznia 2021

Za oknem zimy w zasadzie już nie było, ale my na naszych spotkaniach podczas ferii zimowych, postawiliśmy na sporty zimowe . Były gry, harce, zabawy i Zimowa Olimpiada Sportowa. Nasi zawodnicy brali udział w trzech konkurencjach: bobsleje, biegi narciarskie oraz...

czytaj dalej
Spotkania Świąteczne – 23 grudnia 2020

Spotkania Świąteczne – 23 grudnia 2020

W tym roku nasze spotkania świąteczne musiały odbyć się w w mniejszych grupach, ale mimo to był to wspaniały czas dla nas wszystkich. ❤️Ile było uśmiechów😃 na buziach naszych dzieciaków, które mogły zaprezentować się przed rodzicami❤ Ile było radości 😍ze wspólnych...

czytaj dalej
Nocka Mikołajkowa dla dzieci 7-11 lat – 7 grudnia 2020

Nocka Mikołajkowa dla dzieci 7-11 lat – 7 grudnia 2020

🎅Dzieci starsze w noc mikołajkową postanowiły bardzo, bardzo ciężko pracować, aby dostać się do krainy Św. Mikołaja. 🎅Ozdabialiśmy sale taneczną własnoręcznie robionymi bombkami, uczyliśmy się też z Elfem i Śnieżynką tańców dla Św. Mikołaja. Było jazzowo, hip hopowo i...

czytaj dalej
Bal Mikołajkowy dla dzieci 2-6 lat

Bal Mikołajkowy dla dzieci 2-6 lat

Mikołajki, Mikołajki.Nasze maluchy Mikołaj odwiedził już w sobotę. Było naprawdę Mikołajowsko fajnie.Były zabawy, listy z zadaniami od Mikołaja, były śnieżki i Śnieżynka, praca w pocie czoła w fabryce prezentów i był On!!!Przyszedł, porozmawiał, obejrzał prace dzieci...

czytaj dalej

Relacje z turniejów

Chcesz zobaczyć pozostałe relacje z turniejów?

 
Międzynarodowe Zawody SPECIAL GYAL UNIVERSE w Paryżu

Międzynarodowe Zawody SPECIAL GYAL UNIVERSE w Paryżu

❌❌❌ Paulina Wiszowata ❌❌❌Międzynarodowe Zawody SPECIAL GYAL UNIVERSE w Paryżuw dn. 30.11-1.12.2019r.. ❌Pojechała i wygrała główną kategorię !!!!❌1 miejsce - SPECIAL GYAL UNIVERSE 2020(kategoria 1vs1)2 miejsce - SOCA QUEEN UNIVERSE 2020 (finał). Eliminacje do zawodów...

czytaj dalej
MISTRZOWIE ŚWIATA

MISTRZOWIE ŚWIATA

Tak, tak, tak, nasza cudowna filigranowa instruktorka latino solo – Jolanta Popa ma moc !!! W dniu 5 grudnia 2019 na Ballroom Dance Championships w Dablinie zdobyła wraz ze swoim partnerem tanecznym i życiowym. MISTRZOSTWO ŚWIATA w kat. Over 50. Jolu, Krzysiu wielkie...

czytaj dalej

Relacje z warsztatów

Chcesz zobaczyć pozostałe relacje z warsztatów?

JAZZ NON STOP

JAZZ NON STOP

Za nami warsztaty z niesamowitą Kalina Porazińska <3 Troszkę wycisk nam dała, ale my wiemy, że to z miłości 😀 Polecamy się z kolejnymi warsztatami już 27 stycznia o godz. 9:00 🙂

czytaj dalej
HIP HOP NON STOP

HIP HOP NON STOP

Michał Kaczorex Kaczorowski dziś rozgrzał naszych tancerzy do takiego stopnia, że głowy parują 🙂 SZTOS warsztaty <3 Jak wiadomo, z człowiekiem z telewizora zdjęcie być musi, a więc prosimy bardzo!

czytaj dalej