Białe Błota, Łochowo, Szubin tel. 601 448 034 | Bydgoszcz, Pruszcz tel. 601 448 045 recepcja@szkolabohema.pl

Relacje z wydarzeń

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzeń organizowanych przez Szkołę Tańca Bohema w Bydgoszczy.

Relacje z turniejów

Chcesz zobaczyć pozostałe relacje z turniejów?

 

Dance Tribute i Fale Loki Koki Dance Festival

Dance Tribute i Fale Loki Koki Dance Festival 21.05-1.06.2019 Bydgoszcz 31 maja nasi tancerze wzięli udział w zawodach Dance Tribute, a 1 czerwca zmagali się na Fale Loki Koki Dance Festival. Zestawienie wyników Hip hop debiuty do 8 lat: 3 miejsce Scamper Kids 4...

czytaj dalej

I Ogólnopolski Turniej Tańca BUT-ek

I Ogólnopolski Turniej Tańca BUT-EK BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA - EDYCJA KIDS 18.05.2019 Bydgoszcz Kolejny turniej za nami, świetna zabawa, dużo śmiechu i super prezentacje taneczne! Zestawienie wyników Jazz solo 4 miejsce Rozalia Baumgart 5-6 lat wyróżnienie Pola...

czytaj dalej

Relacje z warsztatów

Chcesz zobaczyć pozostałe relacje z warsztatów?

JAZZ NON STOP

Za nami warsztaty z niesamowitą Kalina Porazińska <3 Troszkę wycisk nam dała, ale my wiemy, że to z miłości 😀 Polecamy się z kolejnymi warsztatami już 27 stycznia o godz. 9:00 🙂

czytaj dalej

HIP HOP NON STOP

Michał Kaczorex Kaczorowski dziś rozgrzał naszych tancerzy do takiego stopnia, że głowy parują 🙂 SZTOS warsztaty <3 Jak wiadomo, z człowiekiem z telewizora zdjęcie być musi, a więc prosimy bardzo!

czytaj dalej

Relacje z innych wydarzeń

Chcesz zobaczyć pozostałe relacje z wydarzeń?

X Gala Taneczna Szkoły Tańca BOHEMA

X Gala Taneczna Szkoły Tańca BOHEMA 16.06.2019   16 czerwca 2019 odbyła się jubileuszowa 10 Gala Taneczna, podczas której zaprezentowali się tancerze z ponad 40 grup z 5 oddziałów: Bydgoszcz Białe Błota Łochowo Szubin Pruszcz To było święto naszych tancerzy!...

czytaj dalej

III Mistrzostwa Szkoły Tańca BOHEMA

III Mistrzostwa Szkoły Tańca BOHEMA   w kategoriach SOLO i DUETY  15.06.2019 Ostatni weekend roku szkolnego w Bohemie zawsze wygląda tak samo, czyli taniec, taniec, taniec i jeszcze raz TANIEC! Wiecie, że my uwielbiamy nagradzać swoich tancerzy przez cały rok szkolny...

czytaj dalej

IX Gala TANECZNA Szkoły Tańca BOHEMA 17.06.2018

17 czerwca 2018 r. odbyła się IX Gala Taneczna Szkoły Tańca BOHEMA podczas której zaprezentowali się tancerze z oddziałów w Bydgoszczy, Białych Błotach, Łochowie, Szubinie i Pruszczu 🙂  Pokazy przygotowała nasza fantastyczna kadra instruktorka:  <3 Paulina...

czytaj dalej