Białe Błota, Łochowo, Szubin tel. 601 448 034 | Bydgoszcz, Pruszcz tel. 601 448 045 recepcja@szkolabohema.pl

Relacje z wydarzeń

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzeń organizowanych przez Szkołę Tańca Bohema w Bydgoszczy.

Relacje z turniejów

Chcesz zobaczyć pozostałe relacje z turniejów?

 

BUT 12-14.04.2019

VI Ogólnopolski Turniej Tańca BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA 12-14.O4.2019 Hip hop solo do 8 lat: 7 miejsce Kinga Chruścicka Hip hop duety do 8 lat: 🥉3 miejsce Agata Smędzik i Wiktoria Żabka 5 miejsce Aleksandra Woszczyńska i Magdalena Jeziorska 6 miejsce Kinga...

czytaj dalej

OFFT „Dance group” 2019 Gdańsk

  Wczoraj podium w Łebie, dzisiaj Gdańsk, i ponownie na podium !!! Zespół Jazz Point miał bardzo intensywny, ale owocny weekend 🧡 Solo jazz pow. 15 lat: 🥇 1 miejsce Monika Guentzel Duety jazz pow. 15 lat: 🥈 2 miejsce Klaudia Pawlewska i...

czytaj dalej

Festiwal Baletowy Łeba

Dziś, 6 kwietnia nasze jazzowe tancerki wzięły udział w VI Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Baletowej w Łebie 🤩 a tak prezentują się wszystkie wyniki: Solo jazz do 8 lat: 🥇 1 miejsce Milena Kozłowska  4 miejsce...

czytaj dalej

Relacje z warsztatów

Chcesz zobaczyć pozostałe relacje z warsztatów?

JAZZ NON STOP

Za nami warsztaty z niesamowitą Kalina Porazińska <3 Troszkę wycisk nam dała, ale my wiemy, że to z miłości 😀 Polecamy się z kolejnymi warsztatami już 27 stycznia o godz. 9:00 🙂

czytaj dalej

HIP HOP NON STOP

Michał Kaczorex Kaczorowski dziś rozgrzał naszych tancerzy do takiego stopnia, że głowy parują 🙂 SZTOS warsztaty <3 Jak wiadomo, z człowiekiem z telewizora zdjęcie być musi, a więc prosimy bardzo!

czytaj dalej

Relacje z innych wydarzeń

Chcesz zobaczyć pozostałe relacje z wydarzeń?

9 Gala Taneczna Bohemy 17.06.2018

17 czerwca 2018 r. odbyła się IX Gala Taneczna Szkoły Tańca BOHEMA podczas której zaprezentowali się tancerze z oddziałów w Bydgoszczy, Białych Błotach, Łochowie, Szubinie i Pruszczu . Pokazy przygotowała nasza fantastyczna kadra instruktorka: Paulina Chorzelewska...

czytaj dalej