SARA SZELĄG

Tańczy od 5 roku życia. Swoją taneczna przygodę rozpoczęła tańcząc w zespole miniatur tanecznych “Klapka” i “Klapa” w Białych Błotach.

Podążając tanecznym krokiem trafiła do Teatru Tańca “Gest” rozwijając pasję w tańcu współczesnym,  pod kierownictwem Małgorzaty Wójcik.

Zespół zdobywał wiele nagród na konkursach rangi krajowej i międzynarodowej. W tym samym czasie podjęła decyzję o dalszym losie tancerza i instruktora. Ukończyła kurs instruktorski, gdzie poznała różne style uliczne, które skradły jej serce, taniec jazzowy i wiele innych, oraz co ważniejsze metodykę nauczania tańca dzieci i młodzieży.

Wróciła do tańca pełniąc rolę instruktora hip-hopu i dancehallu, w których zakochała się ostatecznie. Uczestniczyła w wielu warsztatach tanecznych pogłębiając wiedzę różnych styli tanecznych. Tancerka grupy instruktorskiej “New Crew”.

Kocha to co robi i ludzi, których spotyka na swojej drodze.
Taniec towarzyszył jej zawsze.
Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, chce przekazać im wszystko czego się nauczyła, ale przede wszystkim radość, którą daje jej taniec.
Chcąc rozwijać się nadal w 2018 roku ukończyła kurs instruktora Stretchingu oraz zdrowego kręgosłupa, ćwiczenia te bardzo przypadły jej do gustu i chętnie prowadzi zajęcia.
Oprócz tańca ma jeszcze jedną wielką miłość, taką, która zostanie w niej na zawsze, jej ukochany synek Nikoś.