Warsztaty z takich styli jak HIP HOP, JAZZ i DANCEHALL z tancerzami znanymi z telewizyjnych programów tanecznych takich jak “You Can Dance”, “Got to dance”, “Mam talent”

17 listopada 2018 – HIP HOP godz. 10:00 – 15:00
18 listopada 2018 – JAZZ godz. 10:00 – 15:00
18 listopada 2018 – DANCEHALL godz. 15:00 – 20:00

17 listopada 2018 – HIP HOP – Klaudia Antos

Klaudia – finalistka 9 edycji programu ,,You Can Dance – Po prostu tańcz!”
Klaudia to istny wulkan streetowej energii, która miłość i pasję do tańca ma we krwi. Jest instruktorką i choreografem w stylach: hip-hop, new age. Tańczy od 9 roku życia. Wielokrotnie brała udział w warsztatach tanecznych w Polsce szkoląc się u najlepszych: Brian Friedman, Diana Matoss, Stephan Reynolds, Nicolas Huchard, Andrew Baterina, Cj Salvador, Denzel Chisolm, Andye J, Hanagami, Marissa Osato, Jonte. Jako tancerka ma na swoim koncie już wiele sukcesów i niesamowitych doświadczeń związanych z pracą przy programach telewizyjnych, festiwalach i tanecznych evantach. Występowała między innymi w The Voice of Poland, Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami!, APLAUZ APLAUZ!, Idol oraz Jaka to melodia, a także w teledyskach takich artystów jak: Ewa Farna, Doda czy Honey. Może również pochwalić się, współpracą na scenie z takim gwiazdami jak: Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Rafał Brzozowski, Kate Ryan.

18 listopada 2018 – DANCEHALL – Mateusz Nowak

Mateusz jest jednym z najlepszych tancerzy dancehall’owych w Polsce. Jest aktualnym mistrzem Polski w dancehall’u, od kiedy w 2010 roku zdobył tytuł „King of the dancehall”. Jest członkiem jedynej męskiej formacji dancehall’owej w Polsce – Monster Unit. Zajmuje się również innymi technikami tańca, szczególnie hip hopem. Jako tancerz i członek formacji tanecznych brał udział w wielu ogólnopolskich turniejach tańca, zdobywającliczne nagrody i wyróżnienia. Zwycięzca 1 edycji programu TVN – You Can Shake!!! Miał również okazję organizować oraz sędziować konkursy tańca. Mateusz naukę tańca pobierał u wielu tancerzy i choreografów z Polski oraz zza granicy. Szczególnie ceni sobie praktykę zdobytą u polskich tancerek dancehall’u – Darii Nędzy i Malwiny Żygowskiej oraz zagranicznych tancerzy – Global Bob, Sri Lanka, Tight Eyez, Aus Ninja, Lando Wilkins, Mariel Madrid, Ejoe, Henry Link, Brian Friedman, Kenzo Alvares, Willdabeast, Les Twins. Jest uczestnikiem oraz instruktorem wielu obozów i warsztatów tanecznych w Polsce i Europie – SDK, To Di Dancehall, MTV Gdańsk Dźwiga Muzę, Wine Up, Queen Style Zone, Fair Play Dance Camp. Swoje umiejętności prezentuje również podczas eventów tanecznych, jednym z ostatnich były zawody Slavic Dancehall Queen. Obecnie pracuje z dziećmi i młodzieżą w szkołach tańca na terenie województwa śląskiego, prowadząc zajęcia z dancehall’u i hip hopu. Swoje doświadczenie wykorzystuje także jako trener formacji tanecznej Glam Crew i So Special.

18 listopada 2018 – JAZZ – Jakub Muńko

Kuba – tancerz i choreograf. Absolwent Skopje Dance Academy w ramach Akademii Sztuk Audiowizualnych ESRA Nowy Jork – Paryż – Skopje. Od kilku lat zgłębia techniki tańca współczesnego oraz modern, poszerzając swoją wiedzę w zakresie m.in. techniki Labana oraz improwizacji, kompozycji i body contact improvisation. Z wykształcenia filolog i filozof, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Współpracował m.in. z teatrem tańca Frida Dance Co. w Bułgarii oraz W2&Dancers w Holandii. W 2015 roku realizował projekt z Colletivo NaDa we Włoszech. Spektakl Across The Border, w którym brał udział został zakwalifikowany do TANZMESSE w Dusseldorfie – największych targów tanecznych w Europie. W latach 2014-2018 tancerz i choreograf w Skopje Dance Theatre w Macedonii. W trakcie 4-letniej współpracy z teatrem, oprócz wielu spektakli tanecznych, realizował również swoje autorskie projekty m.in: 3(2m2), Azbook'a, What happened to …self czy serię warsztatów Jazz with me. Laureat wielu nagród o znaczeniu ogólnopolskim i międzynarodowym. Uwielbia podróżować, a każdym nowym doświadczenie stara dzielić się na sali tanecznej. W trakcie swej dotychczasowej kariery miał okazję występować na scenach w Niemczech, Rosji, Ukrainie, Szwecji, Danii, Włoszech, Bułgarii, Macedonii, Holandii, Chinach czy na Węgrzech.

KOSZT WARSZTATÓW
opcja 1 – CENA PROMOCYJNA PRZY WPŁACIE DO 14 DNI PRZED WARSZTATAMI w terminie do 2 listopada 2018
1) DLA TANCERZY SZKOŁY TAŃCA BOHEMA – decyduje data wpływu na konto organizatora
* 1 blok zajęć (4,5 godziny) 100 zł