Białe Błota, Łochowo, Szubin tel. 601 448 034 | Bydgoszcz, Pruszcz tel. 601 448 045 recepcja@szkolabohema.pl

♥ za kwestię taneczną odpowiadają uczniowie Szkoły Tańca Bohema
♥ ciekawym rapem zaskoczy nas warszawski weteran muzyki CYWIL
♥ reżyserią, produkcją oraz dodatkowymi niespodziankami zajmie się grupa Who If Not You

Sama treść spektaklu będzie nawiązywać do człowieka jako jednostki na świecie. Opowiemy o dzieciństwie, dorastaniu, miłości, nienawiści i wszystkich tych rzeczach, które nikomu nie są obce.
Przejdziemy przez wszelkie etapy naszego rozwoju w społeczeństwie. Wszystko to, by odpowiedzieć sobie na pytanie “Czy poznajemy tą osobę w lustrze?”

Ta uniwersalna myśl oraz szeroki wachlarz występujących osób, pozwoli nam spojrzeć na ten temat z wielu perspektyw.
Dlatego wierzymy, że każda osoba będąca na widowni zdoła znaleźć swoją własną odpowiedź. Dodatkowym atutem spektaklu jest fakt, że dochód z biletów zostanie przekazany
na rozwój taneczny młodych tancerzy z niezamożnych rodzin.

Bo warto pomagać.
Bo musimy pomagać.
bo jak nie my to kto!?

Kiedy ❓ 13 czerwca 2020 godzinach