Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl
Już 3 września zapraszamy na bezpłatną lekcje z tarraxo z Martą !!!
Nasza instruktorka Marta aka Lele szkoliła się we wszystkich stylach kizombowych, od semby poprzez tradycyjną kizombę, urban kiz, tarraxinha aż do tarraxo, szukając stylu w którym będzie mogła wyrazić siebie, poprzez taniec w parze. Tarraxo okazało się stylem najbliższym jej sercu, jej naturalnej energii i stylu poruszania się. Marta znana jest ze swoich zdumiewających ruchów, izolacji i umiejętności kontrolowania ciała, wszystkie te umiejętności są niezbędne do tańczenia tarraxo.
U boku międzynarodowego artysty, niesamowitego tancerza, a zarazem jej mentora – Sanjaya Mj, Marta uczyła tarraxo na festiwalach tańca w Szanghaiu i wielu innych miastach w Chinach.
Tarraxo nazywamy muzykę, ale również nowo powstały ale bardzo szybko rozwijający się i uzyskujący dużą popularność taniec w parach, wywodzący się z tarraxinha. Jest to styl tańczony do bardzo ekspresywnej i dynamicznej muzyki, który wymaga dużej izolacji, kontroli własnego ciała i kontaktu z partnerem. Prowadzenie następuje głównie przy użyciu ciała, rzadziej samych rąk.
Tarraxo w przeciwieństwie do innych styli które pochodzą od kizomby, jest stylem w którym dużą rolę odgrywa follower, praca rozkłada się po równo, zarówno na osobę prowadzącą jak i podążającą. Jest to taniec pełen temperamentu, ruchy są bardzo dynamiczne, z dużą ilością przyspieszeń lub zatrzymań, wykonywane bardzo do muzyki. W tarraxo rzadziej wykonuje się ruchy miękkie i zmysłowe jak w przypadku tarraxinhi.

!!!! Z względu na obecną sytuacje epidemiologiczną obowiązują zapisy:
💻 www.szkolabohema.pl
📱 recepcja@szkolabohema.pl
☎️ Bydgoszcz, Pruszcz 601 448 045, 603 905 126
☎️ Białe Błota, Łochowo, Szubin 601 448 034