Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Wakacyjny kurs BACHATA SENSUAL

Kiedy? BEZPŁATNE ZAJĘCIA poniedziałek 8 lipca 2019 r. godzina 19:20-20:20
Gdzie? ul. Marii Skłodowskiej-Curie 33, Bydgoszcz (Park Handlowy BALATON, 1 piętro)
Na próbne zajęcia obowiązują ZAPISY – ilość miejsc ograniczona!

Bachata to intrygujący, a zarazem romantyczny taniec, który powstał i rozwijał się na przedmieściach Dominikany. Taniec ten cechuje subtelna i uczuciowa muzyka przy której para porusza się w bliskim kontakcie, a ich biodra kołyszą się  zmysłowo. Kroki podstawowe są dość proste a rytmy rozliczane do czterech. Taniec zakochanych – to właśnie również bachata. Bachata sensual jest zmysłową wersją bachaty, gdzie dwoje partnerów poprzez bliski kontakt ciał, prowadzi romantyczny taneczny dialog, a emocje wyrażane są poprzez delikatny ruch. Bachata to kolejny taniec, który doskonale uzupełnia i towarzyszy tańcom latynoamerykańskim na wielu imprezach tanecznych. Sprawdź jak wiele przyjemności może dać Ci tańczenie bachaty 🙂

Instruktorzy: Paulina Pietrzycka i Jacek Roszak

Paulina na co dzień spokojnie wykonuje obowiązki fryzjera, po pracy wybucha jak wulkan i zaczyna kroczyć w rytm muzyki. Kiedy z powodu kontuzji nie może chodzić, Paulina po prostu zaczyna tańczyć. To właśnie ten upór i dążenie do celu doprowadziły ją do osiągania tanecznych sukcesów. Kiedy pierwszy raz zetknęła się z bachatą sensual zakochała się w tym stylu tanecznym. Natychmiast zaczęła się szkolić u najlepszych polskich i zagranicznych instruktorów. Rozwój w tańcu dla Pauliny jest bardzo ważny, dzięki temu przekazuje swoim kursantom najlepszą wiedzę. Jest również organizatorem warsztatów oraz licznych imprez. Razem ze swoim partnerem tanecznym stworzyli bardzo popularną cykliczną imprezę Noche Latina en Cubanos na której pojawia się ogromna ilość osób z tanecznej społeczności.

Jacek swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy usłyszał od kogoś, że nie ma poczucia rytmu. Nie poddał się. Udowodnił, że można osiągnąć wszystko. Dziś jest tancerzem, instruktorem, występuje na deskach Opery Nova i Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Bachata to jego największa taneczna miłość. Przetrawił dużo różnych stylów tańca, aż w końcu w 2011 odkrył bachatę i się w niej zakochał. Uczył się od najlepszych instruktorów światowej klasy i nadal nie przestaje tego robić. Prawdziwy taneczny flow poczuł dopiero kiedy połączył dwie swoje największe pasje: taniec i aktorstwo. Na zajęciach wykorzystuje wiele ćwiczeń ze szkół teatralnych i przeplata je z tańcem. Uważa, że bachata jest tańcem socjalnym dlatego na pierwszym miejscu stawia na kreatywność oraz improwizację. Od 2013 roku jest organizatorem licznych warsztatów oraz imprez w naszym regionie. Stworzył cykliczne imprezy taneczne, m.in. Noche Latina en Cubanos i Dark Kizomba. Od 2016 gra na licznych eventach jako DJ Malcasta. Jego pseudonim artystyczny w języku Esperanto oznacza sensual. Od 2010 roku występuje na deskach Opery Nova i Teatru Polskiego w Bydgoszczy.

OPŁATA ZA ZAJĘCIA:
*w pakiecie miesięcznym 20 zł za osobę za zajęcia – płatne z góry za cały miesiąc
*CENA ZA POJEDYNCZE WEJŚCIE: 30 zł /osoba
HONORUJEMY KARTY BENEFIT MULTISPORT!

ZAPISY NA ZAJĘCIA:
💻 recepcja@szkolabohema.pl
☎️ 601 448 045

Jeśli nie masz partnera/partnerki – nic nie szkodzi. Po prostu przyjdź na zajęcia, a my kogoś dla Ciebie znajdziemy na miejscu 🙂

Podstawy bachaty masz już dawno za sobą? Skontaktuj się z recepcją szkoły, a na pewno znajdzie się miejsce w już istniejących grupach.