Białe Błota, Łochowo, Szubin tel. 601 448 034 | Bydgoszcz, Pruszcz tel. 601 448 045 recepcja@szkolabohema.pl

Jurij Żurajew wszechstronnie utalentowany tancerz i choreograf.
Przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 10 lat i już po niespełna 5 latach dwukrotnie zdobył mistrzostwa Ukrainy w tańcu towarzyskim.
W Polsce swoją karierę taneczną zaczął od udziału w programie You Can Dance po prostu tańcz, gdzie dzięki swoim umiejętnościom i determinacji znalazł się w finałowej rozgrywce.
Po zakończeniu programu podjął współpracę jako instruktor tańca z Egurrola Dance Studio, oraz jako tancerz zawodowej grupy tanecznej “VOLT” Agustina Egurroli
Pracował przy wielu produkcjach telewizyjnych jako tancerz i choreograf, między innymi:
The Voice od Poland (TVP)
Taniec z gwiazdami (TVN)
Mam Talent (TVN)
Aplauz Aplauz! (TVN)
Dancing with the Stars (Polsat)
Jaka to melodia (TVP)
Bitwa na głosy (TVP)
Festiwal piosenki polskiej w Opolu
Ekspert w programie “Super Dzieciak” (Polsat).

Oraz z gwiazdami:
Edyta Górniak
Ryszard Rynkowski
Justyna Steczkowska
Maryla Rodowicz
Natalia Lesz
Monika Lewczuk
Boney M
Melanie C
Dionne Bromfield
Oceana

Jako doświadczony pedagog tańca jazzowego i sędzia ogólnopolskich festiwali zapraszany jest do prowadzenia warsztatów w całej Polsce. Jest trenerem i choreografem mistrzowskiej juniorskiej grupy tanecznej JDP Jazz Junior i JDP Jazz Junior II i tancerzem grupy tanecznej “NEXT” Tomka Barańskiego.