Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Weronika Pruss da Cruz

Z wykształcenia dietetyk i technolog żywienia, pasjonatka sportu i pracy z ludźmi. Spędziła 5,5 roku na podróżowaniu, szkoleniach oraz kursach, zdobywaniu doświadczenia jako instruktorka i dietetyczka. Prywatnie mama czwórki dzieci.
Prowadzi zajęcia aerobiku od momentu ukończenia 16 roku życia. Gotowa do dzielenia się swoim entuzjazmem dla wszelakich rodzajów sportu.
Jedne z wielu szkoleń, jakie ukończyła Weronika to: Spinning Instructor (Profi Fitness School), PFS Master Fitness Instructor, Tomahawk I.C.E Basic Instruktor, Trener Personalny A, Belly Dance i Oriental Dance Instructor, Professional English Speaking Instructor (Elite Poland Fitness School), Basic Step (Elite Poland Fitness School), Body & Muscle (Elite Poland Fitness School), Body Ball (Elite Poland Fitness School), Weight-Lifter (Elite Poland Fitness School), Combination and Dance Step (International Fitness Center), Pilates – Basic 1 and Basic 2, and Intermediate (Fit PL), Les Mills Instructor; Boot Camp at Healty Plan, TRX.