Zuzanna Szeliga

Zuza od lat związana jest z Dancehallem i kulturą Jamajki. Absolwentka studiów, na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej na Poznańskim AWF o specjalności – Choreoterapeuta.

Dyplomowany instruktor tańca z 7 letnim doświadczeniem zdobytym podczas zajęć regularnych jak i warsztatach wyjazdowych. Zależy jej na tworzeniu przestrzeni do rozwoju i zaufania w relacji instruktor – uczeń. Dba o połączenie nauki techniki tańca z indywidualnym ruchem kreatywnym. Na zajęciach tworzy przyjazną atmosferę sprzyjającą zawieraniu nowych przyjaźni, nowej pasji i odkrywaniu siebie.

Zuza dba o swój rozwój regularnie, szkoląc się na warsztatach, szkoleniach i wydarzeniach tanecznych w Polsce jak i za granicą. Jej największą zaletą w tańcu jest attitude i nieszablonowe myślenie.

Niektóre osiągnięcia Zuzy:

• 1 miejsce duet wraz z Agnieszka Pokojska podczas Mash up Di Place 2021
  • 2 miejsce solo dancehall pow. 16 lat podczas Wicked Dance Contest 2019
  • 1 miejsce duety Dancehallqueen z Dhq Klaudią Koralewską podczas A Queen Ting 2019
  • 3 miejsce solo dancehall pow. 16 lat podczas Dancehall or Die 2019
  • 2 miejsce solo dancehall pow. 16 lat podczas Dancehall or Die 2018
  • Tytuł SPECIAL GYAL POLAND 2018 i awans do reprezentowania Polski na finałach w Paryżu
  • 1 miejsce solo dancehall pow. 16 lat na Dancehall Challange 2017
  • top 16 solo pow. 16 lat na Come and Taste di Dancehall w Rzymie 2017