Oskar maison

Od zawsze był typem sportowca. Swoją przygodę z Break-Dancem zaczął mając 7 lat i trwa do dzisiaj. Podczas tych kilkunastu lat osiągnął wiele sukcesów ogólnopolskich jak i międzynarodowych m.in. w Niemczech.
Niektóre z nich to:

• MV BATTLE stralsund 2013/2014/2015 (walki ekip poniżej 19 lat gdzie
  • 2-krotnie udało się nam zdobyć podium)
  • 4 krotny mistrz pomorza poniżej 18 lat
  • Łącznię około 20 pucharów za osiągnięcia indywidualne
  • Około 30 medali za osiągnięcia indywidualne i grupowe

Razem z przyjaciółmi wystąpił w programie “Got to Dance. Tylko taniec”.

Break Dance to taniec, w którym każdy tancerz rożni się swoim stylem, nie ma tu reguł dotyczących ruchów. Oskar osobiście kładzie nacisk na ruchy, które wyglądają bardzo efektownie i są tymi najtrudniejszymi, tzw. “Power Moves” co przełożyło się na udział w wielu pokazach. W okresie wakacyjnym razem z przyjacielem robi pokazy uliczne, które łączą w sobie elementy tańca, akrobatyki, aktorstwa i stand-upu. Prowadził już zajęcia taneczne z młodszymi jak i starszymi uczestnikami, więc jest to dla niego coś, w czym bez problemu się odnajduje. Pracował również w parku trampolin. Praca z dziećmi towarzyszy mu podczas jego przygody z tańcem od zawsze.

Oskar jest studentem III roku UKW, na kierunku Lingwistyka stosowana angielsko-rosyjska. Uwielbia adrenalinę, sporty ekstremalne, pokazy i wszelkie inne wyzwania.