Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak zapisać się na zajęcia?
Zapisu można dokonać telefonicznie, mailowo lub osobiście w biurze szkoły. 
Dane kontaktowe znajdą Państwo tutaj
Ile kosztują zajęcia?

W zależności od długości zajęć i częstotliwości ceny wahają się od 70 do 150 zł. Zapraszamy do zapoznania się z cenami zajęć 

Czy można przyjść na zajęcia na próbę?

Jak najbardziej. Pierwsze zajęcia w naszej szkole zawsze są traktowane jak zajęcia próbne, czyli bezpłatne. Po zajęciach można dokonać zapisu w recepcji szkoły.

Chcę zapisać siebie lub dziecko na zajęcia, ale nie wiem jakie wybrać. Możecie doradzić?

Zapraszamy do zakładki z opisami poszczególnych styli tanecznych, oferty zajęć i planu zajęć dla wybranego oddziału

Czy podczas zajęć na sali może być obecny rodzic?

Niestety nie ma takiej możliwości. Na sali mogą przebywać jedynie instruktor, uczestnicy zajęć oraz inni reprezentanci szkoły. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem szkoły

Czym się różni grupa naborowa od grupy turniejowej?
Grupa naborowa to rodzaj zajęć dla początkujących. Uczestnicy tych zajęć nie biorą udziału w więcej niż 1 turnieju w danym sezonie oraz kilku występach (za wcześniejszą zgodą rodziców). 
Grupa turniejowa ma więcej treningów w tygodniu i są one dłuższe. Zajęcia dla grup turniejowych są intensywniejsze, a kwalifikacja do grupy wiąże się z systematycznym i aktywnym uczestnictwem we wszystkich zajęciach oraz wybranych dodatkowych warsztatach i obozach. Uczestnicy grup turniejowych w każdym sezonie (roku szkolnym) biorą udział w kilku/kilkunastu turniejach na ternie miasta, województwa i kraju, co wiąże się również z dodatkowymi opłatami. 
Czy mogę się zapisać na zajęcia tylko raz w tygodniu?

Oczywiście, że tak! Grafik zajęć jest przygotowany w taki sposób, aby zajęcia dla dorosłych, najmłodszych dzieci i grup początkujących odbywały się 1 raz w tygodniu. Grupy turniejowe mają zajęcia minimum 2 razy w tygodniu.

Jak przygotować się do pierwszych zajęć?
Na każde zajęcia obowiązuje strój odpowiedni do stylu tanecznego:
– mama i ja, umuzykalnienie, musical : wygodne ciuchy, które nie będą krępowały ruchów + obuwie zmienne
– rytmika, balet, akrobatyka, jazz, taniec współczesny, disco dance: body lub top, getry lub legginsy + baletki / jazzówki lub skarpetki
– dancehall, hip hop, break dance, zumba, slavica, joga, latino: wygodny strój sportowy + obuwie zmienne
– high heels:  wygodny strój + szpilki
W stałych grupach instruktorzy zaproponują w październiku stroje do ćwiczeń, które będą jednocześnie wykorzystywane na występy i ewentualne zawody. 
Czy oprócz zajęć tanecznych organizujecie jeszcze inne wydarzenia?
Oczywiście! Nasza szkoła organizuje corocznie półkolonie i obozy, warsztaty taneczne, nocki tematyczne i warsztatowe, koncerty, mistrzostwa, turnieje i wiele innych 🙂 
O planach wydarzeń nasi klienci są informowani mailami, ale można także wszystkie informacje znaleźć w aktualnościach na stronie internetowej i profilu szkoły na facebooku.
Jak wyglądają drzwi otwarte?
Wszystkie zajęcia odbywające się podczas drzwi otwartych są bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc na każdych zajęciach wymagany jest wcześniejszy zapis, który nie jest równoznaczny z zapisem na zajęcia. Podczas drzwi otwartych można skorzystać z dowolnej ilości zajęć i wypróbować wszystkie style taneczne. 
Aby zapisać się na stałe zajęcia należy po podejść do recepcji i wypełnić dokumenty. 
Czy mogę dołączyć do grupy turniejowej?

Tak. Podczas drzwi otwartych odbędą się także castingi do grup turniejowych, a w trakcie sezonu dołączenie do grupy jest możliwe tylko i wyłącznie po sprawdzeniu i wyrażeniu zgody przez trenera prowadzącego daną formację.

Czy mogę zrezygnować z udziału w zajęciach?

Tak. Aby dokonać rezygnacji wymagane jest wypełnienie oświadczenia o rezygnacji i dostarczenia go osobiście do recepcji szkoły lub przesłanie drogą mailową na adres recepcja@szkolabohema.pl. Szczegóły rezygnacji opisane są w regulaminie.