KIZOMBA FUSION – Nowa grupa w Szkole Tańca BOHEMA!
PIERWSZE ZAJĘCIA BEZPŁATNE!

Kiedy? BEZPŁATNE ZAJĘCIA wtorek 26 lutego 2019 w godz. 19:00-20:00
Gdzie? ul. Marii Skłodowskiej-Curie 33, Bydgoszcz (Park Handlowy BALATON, 1 piętro)
Na próbne zajęcia obowiązują ZAPISY – ilość miejsc ograniczona!

Kizomba Fusion – to stosunkowo młody gatunek fuzji stylów tanecznych, który leży u podstaw wywodzącej się z Angolii Kizomby. Jest to taniec dający ogrom możliwości i dowolności w postaci doboru figur, stawiając na ich artystyczną interpretację. Kluczowym elementem tego stylu jest wytworzenie więzi i zaufania pomiędzy partnerami oraz swobodnego poruszania się w muzyce. Kizomba Fusion jest w pewnym stopniu eksperymentem tanecznym i stanowi nie lada wyzwanie dla tancerzy. Znacznie bardziej niż inne odmiany stawia na technikę prowadzenia i interpretację muzyki, co w efekcie tworzy cudowne flow pomiędzy partnerami i staje się spektakularnym show dla widza. Kizomba Fusion jest tańcem użytkowym co daje możliwość tańczenia do utworów takich znakomitości muzycznych jak : Michael Jackson, George Michael, Whitney Houston czy Katie Melua.

Instruktorzy: Magda i Marcin
Magda i Marcin – pasjonaci Kizomby i jej rożnych odmian. Doskonałe porozumienie taneczne oraz wyczucie muzyczne sprawiają, iż ich taniec staje się płynnym dialogiem wprowadzając nas w stan emocjonalnej euforii. Magdalena swoją przygodę taneczną rozpoczęła 12 lat temu od Salsy L.A, później pojawiła się Bachata sensual, taniec towarzyski, jazz, taniec klasyczny i w końcu Kizomba, która całkowicie zawładnęła jej sercem. Na parkiecie stara się poprzez taniec wyrazić swoje emocje. Jej ruch jest subtelny, kobiecy i niezwykle elegancki. Marcin swoją historię taneczną rozpoczął od bachaty sensual i Urban Kiz. W jego Cv tanecznym odnaleźć można podstawy tańca towarzyskiego, które dały mu doskonałe fundamenty w pozostałych tańcach użytkowych. Idealne wyczucie muzyczne i zdecydowane prowadzenie sprawiają, że taniec w jego wykonaniu staje się magicznym widowiskiem. Elegancja i doskonałe wyczucie muzyczne to cechy charakteryzujące tego dżentelmena.

OPŁATA ZA ZAJĘCIA:
*w pakiecie miesięcznym 20 zł za osobę za zajęcia – płatne z góry za cały miesiąc
*CENA ZA POJEDYNCZE WEJŚCIE: 30 zł /osoba
HONORUJEMY KARTY BENEFIT MULTI SPORT!

Zapraszamy również na inne zajęcia dla dorosłych!
* ZUMBA FTNESS środa 19:30-20:30 oraz piątek 18:30-19:30
* SLAVICA DANCE środa 20:30-21:30 oraz piątek 19:45-20:45
* Lejdis Dance (czwartek 20:45-22:00)
* Latino Solo (czwartek 20:15-21:15)