BIAŁE BŁOTA

Czas trwania: 8 spotkań x 1 godz
Cena: 140 zł od osoby
Prowadzący: Jolanta Popa
Specjalnie opracowany program kursu tańca towarzyskiego I stopnia, czyli kursu tańca dla początkujących obejmuje naukę najbardziej potrzebnych tańców: taniec dyskotekowy (2 na 1), salsa, cha-cha, samba, walc angielski i wiedeński, quickstep i rock&roll.

BYDGOSZCZ

Kurs tańca towarzyskiego I stopnia
Termin: niedziela 21.10.2018 r. godz. 16.45
Czas trwania: 8 spotkań x 1,15 godz
Cena: 160 zł od osoby

Kurs tańca dyskotekowego

(Discofox) – poziom P1 (początkujący 1)
Termin: wtorek 23.10 2018 godz. 20.30
Prowadzący: Tomasz Grzanka
Kurs tańca, po którym zatańczenie wielu fajnych i ciekawych figur do większości piosenek spotykanych na różnych imprezach staje się dziecinnie proste,a do tego każdy partner nauczy się prowadzić partnerkę, a partnerka odbierać prowadzenie partnera.

Kurs tańca SALSA – poziom P1 (początkujący 1)

Termin: środa 24.10 2018 r. godz. 19.30
Prowadzący: Tomasz Grzanka
Salsa on1 w stylu Los Angeles – najbardziej popularny styl tańczenia salsy w Polsce. Dużo ciekawych figur i połączeń wraz z umiejętnością prowadzenia i odbioru prowadzenia w parze.

Kurs tańca dla narzeczonych do wyboru:

• niedziela 21.10 2018 r. g. 15.45 – I grupa
  • środa 24.10 2018 r. g. 20.30 – II grupa

Czas trwania: 5 spotkań x 1 godz. + 3 lekcje indywidualne
Cena: 550 zł od osoby
Prowadzący: Tomasz Grzanka
Kurs tańca o specjalnym programie zawierającym tylko te tańce, które są najbardziej potrzebne na weselu i takie, które można wykorzystać do choreografii pierwszego tańca.
Tak więc skupiamy się na tym, abyście opanowali kroki i figury do romantycznych piosenek, wykorzystywanych często jako te, do których tańczony układ oddaje idealnie Wasze emocje i uczucia.
A ponadto uczymy także uniwersalnego tańca, który wykorzystacie tańcząc do różnej muzyki przez całe wesele i który później przyda się na każdej imprezie i balu na który pójdziecie.

Kurs tańca Bachata – poziom P1 (początkujący 1)

– wtorek 23.10 2018 r. g.19.30
Prowadzący: Tomasz Grzanka
Wyróżnia się spośród innych karaibskich rodzajów tańca, charakteryzuje się prostym rytmem rozliczanym na 4, a krok podstawowy jest wyjątkowo nieskomplikowany i polega głównie na przemieszczaniu się na boki oraz do przodu i do tyłu. Podbija nie tylko kraje południowej Europy, gdzie znana jest dzięki dominikańskim emigrantom, ale także cały świat. Coraz chętniej tańczona jest na wielu imprezach.