LATINO SOLO w Szkole Tańca BOHEMA!
NOWA GRUPA – NOWY INSTRUKTOR

Kiedy? BEZPŁATNE ZAJĘCIA czwartek 10 stycznia 2019 r. godzina 20:15 – 21:15
Gdzie? ul. Marii Skłodowskiej-Curie 33, Bydgoszcz (Park Handlowy BALATON, 1 piętro)
Na próbne zajęcia obowiązują ZAPISY – ilość miejsc ograniczona!

Latino solo są to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo. A przy okazji – bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy.
Zajęcia składają się z kilkuminutowej rozgrzewki, po której następuje nauka poszczególnych tańców, a na koniec przeprowadzany jest stretching, czyli ćwiczenia rozciągające i relaksujące.
Latino solo ma za zadanie poprawić i usprawnić całe ciało. Rozgrzewka składa się z ćwiczeń wzmacniających poszczególne partie ciała: brzuch, talię, ramiona, bark. Właściwy trening to wysiłek głównie dla ud i pośladków, chociaż taniec, tak naprawdę, rozwija wszystkie mięśnie. Te zajęcia nie tylko kształtują zgrabną sylwetkę, ale również poprawiają humor.

Instruktor: Jolanta Popa
Jej motto: “Taniec trzeba mieć w sercu i głowie, a ciało się wyćwiczy”
Z wykształcenia pedagog ze specjalnością “terapia dziecka”, dyplomowany instruktor tańca z 25-letnim stażem pracy z dziecięcymi zespołami tanecznymi. Prowadziła szkolenia dla nauczycieli w Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy z zakresu aktywnego słuchania muzyki oraz choreografii tanecznej. Pasję kultywuje od dziecka, a obecnie razem z mężem aktywnie trenuje, szkoli się u Mistrzów Polski i Mistrzów Świata z zakresu tańca towarzyskiego. Jako para taneczna posiadają klasę S w tańcach standardowych oraz klasę B w tańcach latynoamerykańskich. Uczestniczy w licznych turniejach na terenie Polski, a także za granicą. Osiągnęła już wiele, ale zawsze uważa, że sporo jest jeszcze do zrobienia, wyznaczając sobie kolejne cele. Sukces jest ważny, ale nie najważniejszy. Taniec daje jej siłę, energię i radość życia i to pielęgnuje w pierwszej kolejności.
Obecnie Mistrzyni Polski Regionów Polski Centralno-Zachodniej w stylu standardowym, Wicemistrzyni Polski w 10-ciu tańcach w kat. Senior oraz 2-gi Wicemistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich. Ponadto finalista Mistrzostw Europy w tańcach standardowych w kat. Senior WDC AL European Championships Blackpool 2017, Półfinalista Mistrzostw Świata w tańcach latynoamerykańskich Paryż 2017, oraz Wicemistrz Polski na Polish Open Championships w tańcach latynoamerykańskich w kat. Senior 2018.
Taniec towarzyski to jej pasja i sposób na życie, jednak ciekawa innych form tańca brała udział w tym roku w Deakocan Dance Festival Sopot 2018 szkoląc się z zakresu takich tańców jak: Son-Cha, Bachata, Roots, Bachata-Dominicana, Afro-Cuban, Salsa, Kizomba.
Prywatnie matka trójki dzieci, uwielbia podróże oraz sporty zimowe – narciarstwo. Ceni sobie kontakt z naturą, dobrą książkę i pozytywnie zakręconych ludzi.

OPŁATA ZA ZAJĘCIA:
karnet na zajęcia OPEN (obejmuje zajęcia Zumba Fitness, Slavica Dance oraz Latino Solo)
4 wejścia (1 x w tygodniu) – 70 zł
8 wejść (2 x w tygodniu) – 100 zł
12 wejść (3 x w tygodniu) – 120 zł
Każdy karnet jest ważny 5 tygodni.

HONORUJEMY KARTY BENEFIT MULTI SPORT!

Zapraszamy również na inne zajęcia dla dorosłych!
BACHATA SENSUAL poniedziałek 20:30-21:30
YOGA poniedziałek 18:00-19:30
DANCEHALL poniedziałek 20:45-22:00
JAZZ wtorek 20:15-21:45