Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Warsztaty Bachaty + Lady Styling z Marią i Radkiem

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z Marią i Radekiem z poznańskiej szkoły Studio Tańca Art of Move 2-3 lutego 2019.  Maria i Radek poprowadzą dla Was 5 godzin zajęć w parach oraz 1 godzinę lady styling tylko z Marią specjalnie dla dziewczyn.

Dodatkowo z soboty na niedzielę odbędzie się impreza w Kandi Bydgoszcz

ROZKŁAD JAZDY:
02.03 (sobota):
14:00 – 17:30 – warsztaty w parach (pomiędzy zajęciami przewidujemy około 10 minutowe przerwy)
21:00 – 3:00 – impreza w klubie Kandi

03.03 (niedziela):
11:00 – 13:00 – warsztaty w parach
13:00 – 13:15 – przerwa
13:15 – 14:15 – lady styling

CENNIK:
Na warsztaty w parach:
Do 21.01: 150 PLN
Po 21.01: 160 PLN

Lady styling:
Do 21.01: 30 PLN
Po 21.01 – 40 PLN

Impreza:
Bilet: 10 PLN (do nabycia przy wejściu do klubu)
Dla uczestników warsztatów w parach / lady styling: darmowy

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY

Prosimy o dokładne i i poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego!

Zapisz się

W treści wiadomości wpisz:
“Warsztaty BACHATA z Marią i Radkiem 2-3 lutego 2019

W ciągu 48 godzin otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz dalsze instrukcje:
– jak uregulować płatność
– jakie dokumenty musisz wypełnić.

Ze względu na komfort uczestników zajęć liczba miejsc jest ograniczona.

O INSTRUKTORACH:

Maria i Radek swoją wspólną taneczną przygodę rozpoczęli pod skrzydłami Art of Move Dance Studio w Poznaniu, gdzie ich pierwszym wyborem był kurs… bachaty. Jako że prawdziwa miłość zdarza się tylko raz, od tamtej chwili ich serca biją w dominikańskim rytmie, co czwarte uderzenie stawiając „tap”.

Po dziś dzień oboje wcielają się w rolę kursantów, szkoląc się z rozmaitych technik, zarówno solowych, jak i w parach. Jak twierdzą – „warto pamiętać, jak to jest być po drugiej stronie”. Ich zdaniem, w bachacie każdy powinien odnaleźć siebie, by czerpać z tańca jak najwięcej radości i przyjemności oraz jednocześnie podobać się samemu sobie. Często powtarzają, iż „nawet najwierniejsza kopia zawsze będzie bledsza od oryginału”.

Jako członkowie formacji Hot-Steps w latach 2012-2014, występowali na scenach największych krajowych festiwali, jak Warsaw Salsa Festiwal (obecny El Sol), Bachata Lovers Festival, Warsaw Kizomba Festival czy Dance Fusion Festival.

Od roku 2012 współorganizują cykliczne imprezy sensualowe w klubie Muchos w Poznaniu, prowadząc m.in. kursy i animacje.

Od roku 2013 prowadzą regularne zajęcia z bachaty w Art of Move Dance Studio w Poznaniu. Od roku 2017 organizują comiesięczne warsztaty dotyczące bachaty i technik pokrewnych, jak bachata dominikańska & merengue, kontakt improwizacja, styling, akrobatyka, zajęcia choreograficzne.

Na przełomie roku 2017 i 2018 prowadzili własny mini projekt taneczny, którego zwieńczeniem był występ w autorskiej choreografii „One Call Away” wraz z kursantami.

Od roku 2018 trenerzy w projekcie Kiko & Christina Students Company – „Amor Eterno”