Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl
Na Starym Rynku wystąpili: 1. Pretty Gyalz (danehall) 2. Solo Hip Hop: – Julia Drzymulska – Ala Dulińska – Oliwia Bąk – Nicole Pula – Tosia Morozow – Ola Roj 3. Gabi Łucejko (taniec orientalny) 4. Young Crew (dancehall) 5. Adam Buliński z ekipą (break dance) 6. Bulletproof (hip hop) 7. Paweł Paczyński i jego team (zumba fitness) Choreografie zostały przygotowane przez Paulinę Chorzelewską, Natalię Wierzbicką, Gabi Łucejko oraz Adama Bulińskiego 🙂 Gratulujemy występów <3
 W Gminnym Centrum Kultury w Białych Błotach zaprezentowali się: 1. Solo JAZZ Weronika Błażejewska 2. Formacja B’Crew Bąbelki (przedszkole Zielona Kraina) 3. Solo JAZZ – Julia Słodownik 4. Solo JAZZ – Milena Kozłowska 5. Formacja Toys 6. Solo JAZZ – Natalia Danielewicz 7. Miniformacja Scamper 8.Solo JAZZ – Madzia Paradowska 9. Solo JAZZ – Milena Paradowska 10. Formacja B’Crew KIDS 11. Solo JAZZ – Otylia Janka 12. Solo JAZZ – Michalina Domagalska 13. Mini formacja B’Crew 14. Duet JAZZ – Natalia Danieleiwcz i Karina Ciemniecka 15. Formacja Gold 16. Formacja Follow Choreografie przygotowali Jurij Żurajew, Nicolette Chylińska, Mariusz Procelewski, Kasia Trawczyńska i Martyna Bitner Tancerze! <3 <3 <3 Wielkie brawa dla Was !!!
Na scenie w Szubińskim Domu Kultury zaprezentowali się: 1) Solo B’CREW KIDS – Dobrochna Anhalt – Natalia Marciniak – Julia Makowska 2) Miniformacja B’CREW 3) Duety SCAMPER (2 minuty) – Igor Kowalski i Wiktoria Kowalczyk – Lili Zielonka i Zosia Fojucik 4) Formacja SCAMPER MINI 5) Solo SCAMPER – Zosia Fojucik, – Igor Kowalski, – Wiktoria Kowalczyk, – Martyna Jurek, – Maja Pawłowska, – Amelia Cholewczyńska, – Oliwia Wolszlegier, – Wiktoria Lewandowska 6) Duety B’CREW KIDS i B’CREW – Julia Makowska i Dobrochna Anhalt – Natalia Marciniak i Justyna Fojucik – Alicja Boniśniak i Paulina Kulczyk – Ania i Ula Anhalt 7) Formacja SCAMPER KIDS 8) Solo B’CREW – Weronika Moskwa, – Alicja Boniśniak, – Ania Anhalt 9) Miniformacja SCAMPER Występy tancerzy przygotowały Martyna Bitner i Kasia Trawczyńska 🙂 Gratulujemy świetnych prezentacji <3