Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Katarzyna Kowalewska

Kasienia – z tańcem związana od 1999r. Reprezentantka i założycielka toruńskiej ekipy “KNIFERZ CREW”. Tancerka, choreograf, trenerka, promotorka kultury street dance, właścicielka szkoły tańca. Swoją przygodę z tańcem ulicznym zaczynała u boku Woco, w formacji “FIX”, a następnie w ekipie “STYLEZ UNITY” – tam prowadziła również swoje swoje pierwsze zajęcia z hip-hop’u i dancehall’u. Oprócz tego doskonale zna taniec towarzyski, który trenowała przez 7 lat swojego życia zdobywając mistrzowską klasę “A” w tańcach latynoamerykańskich oraz „B” w tańcach standardowych. Od 2010 r. organizuje zawody URBAN DANCE MEETING oraz WINTER BOUNCE, a także jamy, warsztaty i akcje mające na celu rozwój tańca ulicznego w Polsce i przede wszystkim w Toruniu. Założycielka szkoły tańca URBAN DANCE SCHOOL. Managerka i trenerka zespołu Cheerleaders Toruń występujących na meczach koszykówki Polskiego Cukru Toruń (Twardych Pierników). Kasienia najlepiej czuje się na jam’ach, gdzie najczęściej odnajduje oraz przekazuje pozytywny vibe i dobrą energię. Spotkamy ją w kołach na dobrych bibach z konkretną selekcją. Kasienia jest również zapaloną aktywistką, chętnie podejmuje się wszelkich działań mających związek z kulturą. Przez wiele lat związana z Fundacją YouHaveIt oraz portalem Mobilizacja Magazyn. W tym roku rozpoczyna studia drugiego stopnia na kierunku “Choreografia” w Akademii Muzycznej w Łodzi. Absolwentka UMK w Toruniu.