Tel. 601 448 045 Małgorzata | Tel. 603 707 699 Paulina recepcja@szkolabohema.pl

Magdalena Siuda

Magdalena to urodzony sportowiec. Od najmłodszych lat jej życiu towarzyszył ruch. Nie potrafiła zatrzymać się ani na moment. Jej świat co chwilę wywracał się do góry nogami, bo równie często chodziła na rękach, co na nogach. Rodzice Magdy szybko zauważyli zwinność i niepohamowaną energię córki, co skłoniło ich do zapisania jej na lekcje tańca. Pierwszym stylem z jakim zetknęła się był taniec towarzyski. Wiele lat praktykowała tę sztukę, ale cały czas czegoś jej brakowało. Z uwagi na sztywne ograniczenia nie czuła się wolna. Postanowiła poszerzać swoje taneczne horyzonty i udała się na treningi Hip hopu, który pozwolił jej rozwinąć skrzydła. W tańcu tym bowiem doceniana jest indywidualna interpretacja muzyki, pomysłowość i feeling. Bycie sobą jest tutaj na pierwszym miejscu.
Magda ukończyła kurs instruktorski o kierunku taniec nowoczesny (style uliczne) i od kilku lat prowadzi grupy taneczne w Szubinie: Scamper Mini, Scamper Kids i Scamper. Ta ostatnia regularnie uczestniczy w turniejach ogólnopolskich zajmując często wysokie miejsca na podium. Zdecydowaną większość swoich podopiecznych Magda zaraziła miłością do tańca i swoim uporem w dążeniu do doskonałości. Z początkowej załogi Scamperów wielu młodych adeptów trenuje do dzisiaj.
Jako trener z roku na rok ewoluuje, biorąc udział w warsztatach. Wśród najbardziej rozwijających zajęć, w których miała przyjemność uczestniczyć, znalazły się warsztaty u prekursora Hip-hopu, Henry’ego Linka. Jej podejście do nauczania wzbogaciło się o nową wiedzę, z dniem gdy została matką. Jeszcze mocniej niż wcześniej wierzy w maksymę: taniec to nie układ figur, żeby się go nauczyć trzeba go pokochać.
Według niej dzień bez potu na czole, to dzień stracony. Każdy trening przynosi jej dziecinną radość, którą chce dzielić z każdym uczestnikiem jej zajęć.